Zavoláte si taxíka a přijede kára z Šíleného Maxe! Uber v Seattlu hodně přitvrdil!

Kdo by nechtěl naskočit do vytuněných pouštních speciálů z kultovní filmové série Mad Max? Teď máte možnost, akorát to bude chtít letenku.
Pouštní piráti momentálně řádí v Seattlu
Pouštní piráti momentálně řádí v Seattlu

Když si v americkém Seattlu objednáte v těchle dnech taxíka přes Uber, můžete si vybrat speciální vozidlo ze série Mad Max, aby vás "ochránilo před nájezdníky". Navíc se povezete zadarmo, jelikož jde o akci k propagaci nové hry Mad Max, která právě vychází. Jízda má jedinou podmínku, musí začínat i končit v centru Seattlu, protože "pustina je rozlehlá a palivo vzácné, proto se musí bojovníci držet blízko své základny".

Vozový park čítá slušnou řádku post-apokalyptických mašin a nezklamou ani řidiči, kteří mají k běžným znuděných taxikářům hodně daleko. Nevíme, jestli vám nabídnou láhev pití zdarma, jak bývá v amerických Uber drožkách běžné, protože přece jenom voda má v pustině cenu zlata.

uber mad max Foto:

Celkem slušná sestavička, co myslíte?

uber mad max03 Foto:

Taky vás bavil letošní díl Šíleného Maxe tak jako nás?

uber mad max01 Foto:

Pokud už balíte do Seattlu, tak brzděte. Akce totiž končí už dnes večer, každopádně dlouho očekávaná hra Mad Max už je venku jak pro aktuální generaci konzolí, tak pro PC.

uber mad max04 Foto:

Projeli byste se károu z Mad Maxe, nebo byste raději zvolili jiný slavný filmový vůz? A který?

Filmová špička na čtyřech kolech.

Měl lepší káru James Bond, nebo Šílený Max? Vybrali jsme 4 nejslavnější filmová auta!


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama