Zinedine Zidane: Pravý chlap musí vonět

Jeden z nejlepších fotbalistů všech dob se stal tváří nové vůně adidas Team Five.
Team Five Challenge - Zinedine Zidane
Team Five Challenge - Zinedine Zidane
Adidas

Zinedine Zidane je inspirující osobností, i když s aktivní hráčskou kariérou už skončil. Jeho vklad do světa fotbalového umění je neoddiskutovatelný. Pro další generace hráčů zůstává obrovským idolem. A nejen pro ně

Jeho sexy vzhled přitahuje pozornost široké veřejnosti. Proto není divu, že s ním vyhledávají spolupráci i společnosti z oblasti módy a kosmetiky.

Tvůrce parfému Team Five Vincent Schaller svou vizi popsal takto: „Miluji fotbal, jeho energii. Do vůně jsem se snažil spojit představu charakteristik Zinedina Zidana a typických vůní kraje Provence, kde má Zinedine svůj komplex Z5 a kde tráví hodně času.“

Zinedine o parfému

5 základních ingrediencí: jablko, citron, borovice, šalvěj a levandule!
Horní noty vůně Team Five odkrývají citrusové tóny šťavnatého jablka Granny Smith a šumivou svěžest citronu spolu se zelenými aspekty bazalky, dodávajícími podmanivý dotek. Základ srdce tvoří intenzivní aromatická dvojice z levandule a šalvěje, jež je doplněna mátou peprnou pro výraznější mužnou vůni.

V základu se pak hřejivé jantarové dřevo mísí s borovicí a vytváří půvabný a atraktivní základ, umocněný vanilkovým tónem pro neodolatelně přitažlivý podpis.

Sportovní komplex Z5 vytvořil Zinedine Zidane pro rodinné sportovní vyžití: „Tátové od rodin, kteří mají rádi fotbal, si mohou u nás zahrát na několika hřištích, zatímco jejich drahé polovičky mohou relaxovat v restauraci a jejich děti si hrát v našem dětském centru,“ popisuje slavný fotbalista.

Ví,  o čem mluví, protože sám má velkou rodinu. S manželkou Veronikou vychovávají čtyři syny, z nichž 3 už aktivně hrají fotbal.

O úspěchu českého týmu na turnaji Team Five Challenge si přečtěte zde!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama