ESL One: Heroic a Virtus.pro krok od vyřazení

Druhá část prvního dne ESL One Cologne začala a my jsme sledovali totální rekt Virtus.pro od SK Gaming. Fnatic ve vyrovnané bitvě porazili dánské Heroic.
ESL One - Fnatic

V utkání mezi SK Gaming a Virtus.pro, jenž jsme vysílali v přímém přenose, jsme viděli útěk brazilských hochů na stav 7-0. Poté si dvě kola urvali Poláci, když TaZ dvakrát dokázal dovést kola do zdárných konců. Bohužel pro ně se pak opět ukázala síla SK Gaming, kteří po prohře se Space Soldiers ukazují, že nechtějí dát zápas jen tak zadarmo.

V polovině SK Gaming vedli už 12-3 a po vyhraném prvním kole po změně stran ještě Virtus.pro zaveleli k obratu, to se jim však nakonec nepodařilo.

Brazilská sestava si tak srovnala skóre na 1-1, naopak Poláci mají na svém kontě 2 prohry a už zítra se mohou rozloučit s turnajem ESL One Cologne.

Druhé utkání pak sehrály dva severské týmy, Fnatic a Heroic. Prvně jmenovaný tým ve svém zápase prohrál s mousesports a Heroic prohráli po skvělé stíhací jízdě s FaZe Clan. Očekávali jsme vyrovnaný zápas, naopak se nám dostalo huntu v podání švédských fnatic.

I přesto, že zápas začal vypjatě a týmy bojovaly o každý centimetr na mapě, přinesl švédský únik o čtyři body pohodlný náskok, který dokázali Fnatic navýšit na rovných pět bodů V půlce tak Olof a spol. vedli 10-5. Po změně stran dokázali Heroic získat jen jeden bod, čímž si švédská sestava došla pro první vítězství na turnaji.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama