Počítačoví hráči si v Brně tento víkend zahrají o 200 tisíc!

Prachů není nikdy dost a v e-sportu to platí tuplem dvojnásob! Ti nejlepší si zahrají o luxusní čtvrt mega!
mčr - peníze

V minulém článku o Mistrovství ČR v počítačových hrách jsme vám slíbili, že zjistíme, o jakou částku si na téhle akci bude hrát. A vy víte, že my sliby držíme!

Finále MČR 2015 odstartuje už tento pátek, tedy 6. listopadu, na brněnském výstavišti a potrvá až do neděle, kdy se konečně dozvíme, kdo že byl letos nejlepší a bude se honosit titulem oficiálního šampiona v PC hrách. A nejen tím – vítězové si totiž mezi sebou rozdělí pěkných 200 000 Kč vyplácených v hotovosti! Největší kus z tohohle balíku si odkrojí týmové hry. Řeč je samozřejmě o Counter-Strike: Global Offensive a League of Legends, kam putuje rovným dílem rozdělených 140 000 Kč. Zbytek (a to myslíme v uvozovkách, protože tyto hry jsou na rozdíl od předešlých hrané sólo) si pak mezi sebou rozdělí ti, co to dotáhnou na bednu v Hearthstone a StarCraft II.

Upoutávka na MČR

Pokud chcete být u toho, až se bude psát nová historie českého a slovenského gamingu, vydejte se do Brna. Lístky jsou již v prodeji a nestojí žádný balík – na tři dny vás akce vyjde na pěkných 250 korun. A jestli to máte daleko nebo nemáte čas, můžete celou akci živě sledovat na streamu PLAYzone TV s profesionálním komentářem hvězd, jako je Xnapy, CzechCloud nebo Dev1.Jakub Trulík, www.playzone.cz

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama