Přijďte v sobotu na velký herní turnaj se slavnými youtubery!

Holešovice budou praskat ve švech!
BenQ Grunex Challenge 2014 - 2

Nedávno jsme psali o turnaji BenQ Grunex Challenge, který se bude konat tento víkend v Praze na Výstavišti v Holešovicích. Nejde ovšem jen o hraní her - na sobotu jsou totiž naplánovány doprovodné akce nabité skvělým programem.

Slavní čeští youtubeři věnující se hrám a hraní se objeví na scéně hned několikrát v průběhu dne. Mezi nejznámější patří například Flygun nebo Sterak, kteří vystoupí dohromady v 12:30. Na další youtubery se můžete těšit ráno a pak později odpoledne.

 

Pokud jste fanoušci hardware a zajímají vás všechny novinky z tohoto odvětví, nezapomeňte navštívit stánky MSI, Intel nebo BenQ. Mimo jiné můžete shlédnout MSI Road show nebo Intel Overclocking show. Pokud jste fanoušek formulí, doporučujeme ve stánku BenQ vyzkoušet řízení jedné virtuální. Díky třem zahnutým herním monitorům si budete připadat jako byste opravdu jeli na závodní dráze.

Jste fanoušci League of Legends a rádi byste měli fotku s některým šampionem ze hry? Přijďte na dopolední vystoupení cosplayerů ze světa LoL. Kostýmy budou opravdu povedené a vy třeba narazíte na vašeho oblíbeného hrdinu. Fotku s Katarinou jen tak někdo nemá ne?

Více informací najdete na www.grunex.com. Nezapomeňte se také přidat na facebookovou událost, aby vám neunikla žádná novinka!

 

Vojtěch Hájek
Grunex.com

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama