COOLMEN (17): Sportovci a kaskadéři

V dalším dílu COOLMENa Nasty a En.Dru pokecají se snowboardistou Martinem Černíkem, pětibojařem Davidem Svobodou, pilotem rallye Czech Dakar Teamu Markem Spáčilem i českou kaskadérskou legendou Láďou Lahodou.
COOLMEN (17) - Obrázek 3

V dalším dílu magazínu pro kluky a chlapáky COOLMEN pokecáme s Martinem Černíkem nejen o jeho filmovém projektu, ale samozřejmě i o prkně a o tom jaký to bylo „zapnout se“ a „rvát“ to dolů na Aljašce.

 

Dalším sportovcem, za kterým se podíváme, bude moderní pětibojař David Svoboda. Víte, co je největší kumšt v pětiboji a co ještě chce David v životě dokázat? En.dru s Nastym to z našeho olympionika dostanou!

 

Čeká na vás ale i Dakarská rallye s pilotem Czech Dakar Teamu Markem Spáčilem a pár zajímavých postřehů z pískem zanesených tratí.

 

Na závěr si pořádně protáhneme tělo. S českou kaskadérskou legendou Láďou Lahodou si proťukneme téma, jak se stát kaskadérem a proslavit se třeba jako čeští borci ve filmech, mezi nimiž nechybí třeba Titanic, Gladiátor, Mumie, nebo superpohádka o nulanulasedmičce!  
 
Sledujte magazín COOLMEN příští pondělí 10. 12. od 23.15 hod. na Prima COOL

Anketa

Líbí se vám moderátoři Nasty a En.dru?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama