Největší hvězdy Rychle a zběsile dostanou vlastní film! O čem bude a kdy se ho dočkáme?

Tohle bude pecka!
Rychle a zběsile 8 (2017)
Rychle a zběsile 8 (2017)
Universal pictures

Série Rychle a zběsile, zdá se, bude nekonečná. Osmý díl momentálně řádí v kinech a už teď je jasné, že na konci roku půjde o jeden z největších letošních hitů. Není tedy divu, že tvůrci chtějí víc. Mnohem víc. Hodlají totiž poslat do kin spin-off, ve kterém se objeví Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham.

Osmé Rychle a zběsile vydělalo nejvíc v dějinách filmu

Osmé Rychle a zběsile vydělalo nejvíc v dějinách filmu

Ano, Decker Shaw (Statham) a Luke Hobbs (Rock) by měli dostat vlastní akční pecku, kterou by měl napsat scenárista osmého dílu. Na možné spojení těchto dvou hrdinů navíc podle všeho měla lákat i potitulková scéna posledního Rychle a zběsile, jenže kvůli tvůrčím neshodám mezi Johnsonem a Vinem Dieselem, který na celou sérii dohlíží i z producentské stoličky, byla celá scéna vystřižena.

Jaké jsou ty nejšílenější momenty z Rychle a zběsile?

5 absolutně nejšílenějších momentů z Rychle a zběsile! Viděli jste je všechny?

Každopádně tenhle tah dává celkem smysl a tvrďácké duo by mohlo na plátně celkem i bavit. Dva protikladní hrdinové, kteří se v pauzách špičkují mezi sebou a poté společně demolují, na co narazí, zní jako sen každého fanouška akčního žánru. Nejdříve však oba ve spin-offu kvůli nabitým kalendářům uvidíme tak za dva tři roky a to jen v momentě, kdy všechno klapne. A co na to říkáte vy? Chtěli byste ty dva vidět ve vlastním filmu, nebo vás to bez Vina Diesela a zbytku rodiny nezajímá?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama