Pondělní Grimm se vydá na lov aligátorodlaka!

Utržená ruka, chybějící noha, pach kanálu – ingredience pondělí epizody Grimm startující ve 20.15. Tentokrát se diváci dočkají sympatické variace na starého dobrého Aligátora!
Grimm III - Obrázek 12

Jak se nám vraždící kanálník protře až do fantasy verze Portlandu? Vše začíná dvojicí vražd, které spojuje pouze přítomnost amputovaného údu. Zároveň se však městem valí i vlna vloupaček.

Nick si zpočátku myslí, že za spouští stojí wesenský ork, podezřelí jsou i jiní wesenové spojení s vloupačkama, Monroe však správně vypíchne, že v centru propojených případů bude Gelumcaedus!

Tahle aligátoří potvora je v mytologii Grimma jedním z nejstarších známých wesenů, poprvé identifikována už z dob antického Říma. Krom festovní síly se navíc za Gelumcaedem budou Nick a jeho parťáci muset vypravit právě do podzemí...

Grimm III - upoutávka 30s

Ani na vídeňské frontě není klidu – v ději Adalind dojde na další drobek z celkové zápletky wesenské občanské války. Tentokrát se nám představí wesenský princ Viktor Albert Wilhelm George Beckendorf, lačnící po pomstě za Erika Renarda.

Z jeho předlouhého jména jste jistě pochopili, že budeme mít tu čest s novým velkým zlounem seriálu...

A zábavno bude i další týden, v pondělí 21. dubna si totiž v díle 12 dní s Krampusem pro zlobivé portlandské děti dojde i wesenský Santa/Ježíšek!

Sledujte premiérové díly městské fantasy Grimm, každé pondělí od 20.15 na Prima COOL.

(lol)

Grimm III - upoutávka 15s

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama