Jedinečná ROG COOL Liga začíná! Staňte se její součástí!

Předním českým a slovenským hráčům pomalu a jistě začíná e-sportová sezóna! Prima COOL ve spolupráci s ASUS Republic of Gamers přináší jedinečné herní klání!
RoG COOL Liga - 1

Kdo koncem roku 2016 přišel do kostela Sacre Coeur na pražském Smíchově viděl, že nejlepší české herní akce se pořádají jen v Brně a v Praze! Po vzoru zahraničních turnajů a lig přináší Prima COOL novou herní ligu a to hned ve dvou hrách! Celkově se bude bojovat o více než sto tisíc korun!

Vůbec poprvé v historii se televizní stanice Prima COOL pouští do jedinečného propojení herních lig a televizního vysílání! Od středy 15. února, se můžete stát i vy součástí této unikátní chvíle. Vůbec první League of Legends kvalifikace, která proběhne pod záštitou portálu PLAYzone.cz přinese jedinečné setkání předních česko-slovenských týmů. Následující pondělí se pak můžete těšit i na herní turnaj ve hře Counter Strike: Global Offensive! 

Co je pro naše fanoušky nejdůležitější zpráva? I vy se můžete registrovat! LAN finále této ligy proběhne na oblíbeném Prima COOL Dayi!

RoG COOL CS:GO Liga

Unikátní herní liga, která poprvé v české historii použije herní Swiss systém, který je velice oblíbený v zahraničí. Hráči, kteří se budou chtít probít do finále, mají hned čtyři možnosti, neboť kvalifikace pro všechny se otevřou hned čtyřikrát. Z každé kvalifikace budeme vysílat vybrané zápasy, načež play off (TOP8), každé kvalifikace budeme přenášet naplno na stránkách Prima COOL.

Oč budou hráči hrát? O neskutečných 66 000 korun, kdy si vítěz kvalifikace přijde na 1 500 Kč a vítěz ligy na 30 000 Kč.

Přihlašte se do turnaje ZDE

RoG COOL LoL Liga

Jedná se především o herní pokus, jak oživit skomírající scénu, kdy hráči odchází do zahraničí a nechtějí zůstávat v tradičních česko-slovenských týmech. Chceme poznat komunitu naplno a rádi bychom ji dopřáli šanci zahrát si o finanční odměnu plus možnost dostat se do živého televizního vysílání. League of Legends je oblíbená MOBA hra a nahrazuje aktuálně karetní hru Hearthstone, která si na své přijde zase v létě. 

HRáči se budou moct do play off dostat skrz čtyři kvalifikace, kdy vám přineseme vždy vybrané zápasy.

A oč budou hráči hrát? Vítěz celé ligy si odnese 20 000 korun, zatímco vítěz kvalifikace 1 500 Kč. Takže otázkou je, koho uvidíme už příští týden v živém vysílání?

Přihlašte se do turnaje ZDE

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama