Konečně víme, kdy vyjde další Assassin’s Creed! Jak moc bude podobný Zaklínači?

Vývojáři z Ubisoftu jsou připraveni na budoucnost, pomůže to Assassinovi od úpadku?
Assassin's Creed z Egypta
Assassin's Creed z Egypta
Ubisoft/CD Projekt

V loňském roce si museli fanoušci série Assassin’s Creed najít jinou hru, kterou by ukojili touhu po dalším historickém dobrodružství s assassíny v hlavní roli. Po AC: Syndicate, který vzal hráče do viktoriánského Londýna, totiž přišla roční pauza, aby mohl další díl přinést skutečné změny a vylepšení. A vydání se už nezadržitelně blíží!

Ačkoliv si vývojáři z Ubisoftu nechávají odhalení až na blížící se veletrh E3, jenž se už tradičně uskuteční během června v Los Angeles, herní obchody už mají jasno. Podle švýcarského řetězce WoG.ch přijde nový Assassin’s Creed do obchodů už na konci října!

Hojně se také spekuluje nad tím, do jaké historické epochy se podíváme tentokrát a jedním ze žhavých kandidátů je starověký Egypt. Vývojáři rovněž už dříve naznačili, že hodlají od základu změnit herní mechanismy a posunout hru skutečně do nové éry. Za vzor si podle Kotaku vzali Zaklínače a příslibili, že Assassin’s Creed Empire, jak by se měla novinka jmenovat, dá solidní základ pro další díly v nadcházejících letech. Tak snad!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama