OSTUDA: Celý svět si dělá srandu z animací v novém Mass Effectu! Tohle je hra z roku 2017?

Mass Effect Andromeda
Mass Effect Andromeda
Electronic Arts

Ačkoliv do vydání nového Mass Effectu zbývá ještě několik dní, internet je postupně zaplavován záběry a dojmy těch, kdo si už mohli hru vyzkoušet. Ať už jde o novináře s kopií pro recenzování anebo hráče, kteří mohou vyzkoušet trial v rámci EA Access/Origin Access. Všichni do jednoho se bohužel shodují nad tím, že rozjezd hry je velmi pomalý a navíc neuspokojuje ani po stránce grafického zpracování.

Právě to je první věc, kterou hráči v časově omezené verzi hry hodnotí nejvíce, což je pochopitelné i vzhledem k tomu, že zbytek hry se projeví až v následujících několika desítkách hodin. Bohužel, v tomto ohledu zůstává Mass Effect Andromeda daleko za očekáváním a hráči dokonce srovnávají kvalitu některých částí nové hry s původním dílem z roku 2007. Jde zejména o animaci obličejů, která je strnulá, gumová a rozhodně nepůsobí jako v moderní hře, která teprve čeká na své vydání.

Největším problémem přitom není zvláštní lip-sync, ale mrtvost očí a strnulost v celém obličeji, ke kterému se navíc přidává i legrační animace pohybu a podivné chyby, při kterých třeba mizí postavy ze scény nebo se přemisťují z místa na místo magickým teleportem. A i přes to, že po několika hodinách si všechno tak trochu zázračně sedne, úvod hry je opravdu tristní.

Mass Effect Andromeda vychází pro PC, PS4, Xbox One už 23. března, recenzi vám přineseme ještě před vydáním!

A tady další kompilace chyb a nedodělků...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama