VIDEO: 10 let se dobývali do nepřístupné jeskyně v Halo 3. Neuvěříte, jak to nakonec dokázali!

Když se hráči pro něco zapálí, nic není překážkou…
Neuvěřitelný způsob, kterým se hráči dostali do zapovězené jeskyně ve hře Halo 3
Neuvěřitelný způsob, kterým se hráči dostali do zapovězené jeskyně ve hře Halo 3

Psal se rok 2008 a hráč OTfor2 nevědomky spustil 10leté šílenství. Na herních fórech Halo 3 totiž vyhlásil veřejnou „challenge“ s názvem The Cage. V levelu Sierra 117 se totiž nachází zahrazená místnost ve skále a cílem bylo se do ní nějakým způsobem dostat. Komunita, která se podobný kousky dlouhodobě zabývala, samozřejmě nelenila a dala se do práce.

Vzniklo dokonce několik týmu, které na výzvě nezávisle pracovaly. Nečekaly ale, že zapovězená „Klec“ je budit ze spaní celé jejich mládí. „Každý nepovedený pokus nás posunul dál a dával nám naději, že se to nakonec povede. Nejprve jsme dovnitř dostaly půlku hráče, pak mrtvá těla a dokonce i celou NPC postavu,“ řekl jeden z členů úspěšné skupiny.

Deset let práce a stovky hodin nakonec přinesly kýžené ovoce. Cesta k úspěchu ale vedla přes neuvěřitelně komplikovanou souhru, která vyžadovala perfektní načasování a rozmístění předmětů. Ostatně, můžete se přesvědčit na videu. A co hráči po 10 letech útrap v místnosti našli? Vůbec nic… Tvůrci totiž asi nepočítali s tím, že by se do této „dekorace“ ve skále někomu podařilo dostat.

Zkoušeli jste také navštívit zapovězená místa ve hrách? Která jsou vaše nejoblíbenější?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama