Didier Drogba v dresu Istanbulu proti srdcové Chelsea! Sledujte zápas Galatasaray Istanbul – Chelsea FC

Sledujte přímý přenos GALATASARAY ISTANBUL – CHELSEA FC ve středu 26. února 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Galatasaray Istanbul - Chelsea FC
Galatasaray Istanbul - Chelsea FC
Prima COOL

Didier Drogba hraje proti klubu svého srdce a svému osudovému trenérovi. Hvězda z Pobřeží slonoviny obléká dres Galatasaray Istanbul a v osmifinále narazí na Chelsea. Právě ve svém posledním utkání za londýnský klub před necelými dvěma lety zařídil pro Chelsea ve finále proti Bayernu vítězství v Lize mistrů. Po krátkém intermezzu v Číně se vrátil do Evropy, kde po něm sáhl Galatasaray.

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

 

Chelsea a konkrétně trenér José Mourinho, který ho na Stamford Bridge přivedl z Marseille, navždy zůstanou hluboko v srdci skvělého útočníka. Teď stojí proti nim. I když Mourinho z Chelsea odešel už po třech letech, zůstali pořád v těsném kontaktu, stále si jsou velice blízcí a vzájemně nešetří v prohlášeních na adresu toho druhého komplimenty. Pod Mourinhem v minulosti hrával i další hráč Galatasaray Wesley Sneijder. Oba společně vyhráli pro Inter Milán v roce 2010 Ligu mistrů.

 

V Istanbulu se všichni těší i na duel dvou trenérů, kteří vedli Inter Milán. Roberto Mancini nastartoval éru Interu v italském fotbale a Mourinho na něj navázal a dosáhl až na ušatý pohár Ligy mistrů. Od podzimu sedí Mancini na lavičce červeno-žlutých a Mourinho se vrátil po šesti letech do Chelsea.

 

Úvodní osmifinále Galatasaray – Chelsea vysílá ve středu 26. února ve 20.15 živě Prima COOL. Ve studiu nebude s Liborem Boučkem chybět vítěz Ligy mistrů s AC Milán z roku 2007 Marek Jankulovski.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama