Dva vítězové Ligy mistrů ve studiu Prima COOL!

Sledujte přímý přenos CHELSEA FC – GALATASARAY ISTANBUL v úterý 18. března 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte živě zápas Chelsea - Glatasaray 18.3.2014
Sledujte živě zápas Chelsea - Glatasaray 18.3.2014
Prima COOL

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

Didier Drogba v dresu Galatasaray se pokusí poslat z kola ven tým, s nímž před dvěma lety vyhrál Ligu mistrů. Právě on dával ve finále proti Bayernu gól na 1:1 a také proměnil rozhodující penaltu. Teď bude po remíze 1:1 v Istanbulu bojovat o zopakování čtvrtfinále pro Galatasaray.

 

V prvním duelu Chelsea nepřesvědčila a doma musí být hodně obezřetná. Turecký mistr disponuje velkou útočnou silou. Vedle Drogby jsou vynikajícími střelci také Burak Yilmaz a Umut Bulut. V Premier League sice Chelsea vede, ale osmifinále Ligy mistrů může přinést na Stamford Bridge nečekané zklamání. Galatasaray má zkušenosti i nabitý kádr. Tým od Bosporu každopádně musí hrát útočně, protože k postupu musí skórovat.

 

Utkání Chelsea FC – Galatasaray Istanbul vysílá Prima COOL živě v úterý 18. března ve 20.15.

 

Ve studiu se spolu s Liborem Boučkem sejdou dva vítězové Ligy mistrů Marek Jankulovski a Milan Baroš. Marek Jankulovski vyhrál nejcennější klubovou trofej v roce 2007 s AC Milán. Milan Baroš stejného úspěchu dosáhl o dva roky dříve s Liverpoolem a mimo jiné se ve své kariéře stal i jako hráč Galatasaray nejlepším střelcem turecké ligy.

 

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama