Exkluzivní fotbalové COOL úterý slavilo úspěch

Včerejší Liga mistrů UEFA měla na Prima COOL rekordní sledovanost! Zápas Manchesteru United s Realem Madrid sledovalo 374 tisíc diváků. Úterý 5. 3. se tak stalo druhým nejsilenějším dnem od začátku roku.
Liga mistrů - sledovanost

Podíl Prima COOL na trhu (share) v době vysílání tohoto utkání byl 10,73 %. Druhý poločas zápasu sledovalo dokonce 435 tisíc diváků (share 14,26%).

 

Druhé nejsledovanější utkání v rámci televizních přenosů Ligy mistrů UEFA na Prima COOL se odehrálo 6. 11. 2012. Měření sil mužstev Realu Madrid a Borussie Dortmund tehdy sledovalo 329 tis. diváků.

 

Prima COOL měla díky fotbalovým nadšencům, kteří sledovali zápas a studio Ligy mistrů UEFA na Prima COOL s Karlem Poborským, Markem Jankulovskim a Radkem Šilhanem, druhý nejsilnější den v tomto roce při share 5,25 %. K tomuto výsledku přispěla i oblíbená reality show Kdo přežije z Perlových ostrovů, kterou sledovalo 172 tis. diváků (share 4,30%).
 

 

Dnes, ve středu 6. 3., se na Prima COOL odehraje v přímém přenosu souboj klubů JUVENTUS TURÍN – CELTIC FC. Ve studiu uvidíte Martina Fenina, Marka Jankulovského a moderátora Libora Boučka.

 

Příští týden vás na Prima COOL čekají zápasy FC Barcelona AC Milán (úterý 12. 3. 2013) a Málaga CF FC Porto (středa 13. 3. 2013).

 

Zdroj dat: ATO-Mediaresearch

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama