Odolá Plzeň v úterý Bayernu?

Sledujte přímý přenos v úterý 5. listopadu od 20:15 na Prima COOL!
Liga mistrů - VIKTORIA PLZEŇ – BAYERN MNICHOV
Liga mistrů - VIKTORIA PLZEŇ – BAYERN MNICHOV
Prima COOL

V Plzni se chystá velký fotbalový svátek. Do Štruncových sadů přijede k utkání čtvrtého kola skupinové fáze Ligy mistrů UEFA aktuální držitel cenné trofeje Bayern Mnichov.

 

Megafavorit z bavorské metropole vyhrál před dvěma týdny první vzájemný duel 5:0. Plzeň v Mnichově ani jednou nevystřelila na branku. Tak výrazná byla převaha Bayernu.

 

Utkání Juventus Turín - Real Madrid vysíláme živě 5.11.2013 od 20:40 na PrimaPLAY Premium

Německému velkoklubu je ale jedno, jestli hraje doma nebo venku. A také příliš nezáleží na tom, v jaké sestavě nastoupí. Ti, kteří se v předchozím zápase nevešli do sestavy, a teď třeba nastoupí, mají stejnou kvalitu. Každý, kdo je v kádru, patří mezi nejlepší světové hráče.

 

Viktoria se tedy musí mít na pozoru i v domácím duelu. Pozitivní pro fotbalisty českého mistra je fakt, že v lize porazili Jablonec vysoko 6:1 a alespoň trochu si zvedli sebevědomí.

 

Jenže Bayern bude úplně o něčem jiném. Plzeň musí podat svůj maximální výkon a doufat, že Bayern nebude mít zrovna svůj den. Teprve pak mohou Viktoriáni pomýšlet na bodový zisk.

 

Utkání Viktoria Plzeň – Bayern Mnichov vysílá v přímém přenosu Prima COOL v úterý 5. listopadu ve 20:15.  

 

Hosty Libora Boučka ve studiu budou František Straka a David Jarolím a nabídneme i názory předsedy představenstva FC Bayern Mnichov Karl-Heinze Rummeniggeho.

Přímo na stadionu pak budou reportér Radek Šilhan a komentátor Radek Macháček.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama