Přežije Dortmund fotbalovou bitvu s Neapolí?

Sledujte přímý přenos BORUSSIA DORTMUND – SSC NEAPOL v úterý 26. listopadu od 20.15 na Prima COOL!
Liga mistrů - Borussia Dortmund – SSC Neapol 26.11.2013
Liga mistrů - Borussia Dortmund – SSC Neapol 26.11.2013
Prima COOL

Jen tři body v klíčovém duelu s Neapolí udrží Borussii Dortmund ve hře o postup ze skupiny Ligy mistrů do jarní vyřazovací fáze.

 

Borussia se ocitla ve velmi složité situaci. Zatím dvakrát zvítězila a dvakrát prohrála, což je v porovnání s Arsenalem a Neapolí málo. Oba rivalové BVB totiž získali 9 bodů a už po pátém kole si mohou zajistit postup.

 

Jestli Borussia jako loňský finalista Neapol neporazí, v soutěži končí a nejspíš se na jaro přestěhuje do Evropské ligy.

Borussia prožívá hodně náročné dny. V sobotu megahit podzimu v Bundeslize s Bayernem a hned v úterý souboj o všechno v Lize mistrů. A co hůř, potýká se se zraněnými obránci. Sehraná čtveřice Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer je kompletně zraněná, takže obrana bude hrát v hodně improvizovaném složení.

 

Neapol navíc disponuje značnou ofenzívní silou, která může dělat defenzívě Borussie značné starosti. Jména jako Hamšík nebo Higuaín vzbuzují respekt. Ale pevná je v Neapoli i obrana – gólmanem Reinou počínaje a stoperem Albiolem konče.

V srdci Vesfálska se očekává strhující bitva o bytí, či nebytí.


Utkání Borussia Dortmund – SSC Neapol vysílá v úterý 26. listopadu ve 20:15 živě Prima COOL.

 

Ve studiu se o své názory a poznatky podělí s moderátorem Liborem Boučkem ambasador Ligy mistrů na Prima COOL Marek Jankulovski a internacionál a trenér František Straka.

 

Zápas bude komentovat Jiří Vrba, se kterým jsme natočili i speciální pozvánku:

Jiří Vrba k zápasu 26.11.2013 (BORUSSIA DORTMUND – SSC NEAPOL)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama