Sledujte bitvu fotbalových legend v úterý na COOLu

Sledujte přímý přenos utkání MANCHESTER UNITED – BAYERN MNICHOV v úterý 1. dubna 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte přímý přenos 1.4.2014 na Prima COOL
Sledujte přímý přenos 1.4.2014 na Prima COOL
Prima COOL

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

Manchester United se po loňském konci dlouholetého trenéra Alexe Fergusona propadá do čím dál větší deprese. David Moyes nenavázal na svého předchůdce a každým týdnem zapisuje se svým týmem do statistiky další a další nepříznivé výsledky. Fanoušci nahlas volají po jeho odvolání, ale Moyes se stále drží a věří v lepší zítřky.

 

V Premier League United doma prohráli 0:3 s Liverpoolem i městským rivalem City a postup do Ligy mistrů z domácí soutěže už je prakticky vyloučený. Zbývá jen vyhrát Ligu mistrů. Ale v jejím čtvrtfinále stojí před Manchesterem ten nejtěžší možný protivník, obhájce trofeje Bayern Mnichov.

 

Na PrimaPLAY Premium sledujte v úterý 1. dubna od 20:40 zápas FC Barcelona - Atlético Madrid

Bayern v této sezoně drtí jednoho soupeře za druhým. V soutěžním utkání prohrál jen jednou, v posledním utkání skupiny Ligy mistrů s Manchesterem City doma 2:3. Pod Guardiolou si navíc připsal už třetí klubový triumf v sezoně. V srpnu získal Bayern evropský Superpohár, v prosinci zvítězil v MS klubů a v úterý slavil obhajobu mistrovského titulu v Bundeslize. Bayern prostě šlape, nemá v zásadě žádné slabiny a proti Manchesteru v současné formě platí za favorita.

 

Bitva dvou evropských fotbalových legend se hraje v úterý 1. dubna. Prima COOL vysílá úvodní čtvrtfinálové utkání Manchester United – Bayern Mnichov živě ve 20.15 a ve studiu budou hosty Libora Boučka trenér František Straka a bývalý reprezentant Zdeněk Grygera.

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama