Sledujte dnešní ofenzivní fotbal a vyhrajte vstupenky na Bayern Mnichov!

Sledujte přímý přenos utkání REAL MADRID – BORUSSIA DORTMUND ve středu 2. dubna 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte přímý přenos 2.4.2014 na Prima COOL
Sledujte přímý přenos 2.4.2014 na Prima COOL
Prima COOL

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

 

Real Madrid a Borussia Dortmund k sobě v posledních dvou ročnících Ligy mistrů patří jako bratr a sestra. Před rokem spolu hráli v základní skupině a potkali se i v semifinále.

 

Bilance z těchto duelů hovoří ve prospěch Borussie, která 2x vyhrála a jednou remizovala a pouze jednou zvítězil Real. V této sezoně se ale zdá být silnějším týmem Real, zatímco Borussia s odřenýma ušima prošla ze skupiny a v Bundeslize prohrává až příliš často.

 

Real mocně touží konečně získat desátý titul v Lize mistrů a spoléhá hlavně na Cristiana Ronalda, Karima Benzemu a Garetha Balea. Právě oni by měli být klíčovými tahouny na cestě do semifinále. Real ale stále musí strašit rychlý přechod do protiútoku ze strany Borussie. Na druhou stranu je pro královský klub z Madridu určitě výhodou, že kvůli trestu za žluté karty nemůže hrát Robert Lewandowski, který Real před rokem sestřelil čtyřmi góly v prvním semifinálovém utkání v Dortmundu.

 

Celý fotbalový svět se těší na zápasy týmů, které vyznávají ofenzívu a snaží se soupeře přestřílet. Atraktivní první čtvrtfinále Real Madrid – Borussia Dortmund vysílá ve středu 2. dubna živě ve 20.15 Prima COOL. Ve studiu přivítá Radek Šilhan bývalého reprezentanta a hráče mj. Ajaxu Amsterdam nebo Juventusu Turín Zdeňka Grygeru.

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama