Souboj gigantů Manchester City – FC Barcelona

Sledujte přímý přenos MANCHESTER CITY – FC BARCELONA v úterý 18. února 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Manchester City- FC FC Barcelona
Manchester City- FC FC Barcelona
Prima COOL

Dva velcí favorité letošního ročníku Ligy mistrů na sebe narazí už v osmifinále. Jeden z evropských gigantů tak za sebou zavře dveře nejprestižnější soutěže už v polovině března. Mnohé napoví už úvodní duel, který navíc otevírá program vyřazovacích bojů.


V naší SMS soutěži od FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

Manchester City rozviřuje dění na evropské fotbalové scéně už dobrých pět let, ale na úspěch na mezinárodním poli stále čeká. V Lize mistrů se Citizens poprvé až letos podařilo projít ze skupiny do jarní fáze Ligy mistrů, ale sílu mají obrovskou.

 

Po příchodu trenéra Pellegriniho hra dostala řád a tým spoléhá hlavně na mohutnou ofenzívní sílu, o níž se mohla ve skupině přesvědčit Viktoria Plzeň, která od City inkasovala ve dvou zápasech celkem osm gólů, ale také nepřekonatelný Bayern.

 

Citizens se totiž podařilo vyhrát nad Bayernem 3:2 a ukázat svou útočnou kvalitu. Jenže do Manchesteru přijede Barcelona s rozjíždějícím se Messim. Barca se opět vrací do parádní formy a náležitě prověří obranu anglického týmu.

Můžeme se těšit na ofenzívní smršť, protože oběma soupeřům je vlastní útočná hra. Na PrimaPLAY Premiummůžete v úterý od 20:40 sledovat v přímém přenosu zápas Bayer Leverkusen - Paris St. GermainNa City of Manchester Stadium to bude velkolepý fotbalový večer s hvězdami na obou stranách. Jména jako Agüero, David Silva, Negredo, Džeko u domácích nebo Messi, Xavi, Iniesta, Pedro nemohou nechat nikoho v klidu. 

 

Přímý přenos fotbalové „megashow“ Manchester City – FC Barcelona vysílá v úterý 18. února ve 20.15 Prima COOL.


Ve studiu přivitá Radek Šilhan ambasadora Ligy mistrů UEFA na Prima COOL Marka Jankulovského a trenéra národního mužstva Pavla Vrbu. V Manchesteru nebude chybět komentátor Prima COOL Jiří Vrba.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama