Španělská fotbalová řež ve středu na COOLu

Sledujte přímý přenos utkání ATLÉTICO MADRID – FC BARCELONA ve středu 9. dubna 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte přímý přenos 9.4.2014 na Prima COOL
Sledujte přímý přenos 9.4.2014 na Prima COOL
Prima COOL

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!Znají se víc než dobře. Každý jejich vzájemný zápas je v posledních dvou sezonách velkou událostí. Sice nedosahují jejich duely věhlasu El Clássica, protože to je jen jedno, ale pozornost fanoušků na celém světě se vždy při utkání Atlético Madrid – Barcelona náležitě zvedne. Tím spíše, když se hraje čtvrtfinále Ligy mistrů UEFA.

 

První střetnutí na Camp Nou v Barceloně nabídlo nádherné dva góly a výsledek 1:1. Atlético cítí šanci jednoho z favoritů na celkové vítězství v Lize mistrů vyřadit. Pod trenérem Simeonem preferují „Rojiblancos“ týmový výkon a Barcelona si tak musí dát pozor prakticky na všechny hráče.

 

Obzvlášť velkou motivaci má v dresu Atlétika David Villa, který s Barcelonou Ligu mistrů v roce 2011 vyhrál a ve finále proti Manchesteru United jedním gólem pomohl k vítězství 3:1. Atlético letos září a spolu s Barcelonou a Realem Madrid se v těsném souboji pere o mistrovský titul.

Barcelona pod novým trenérem Martinem lehce pozměnila herní styl, ale pořád je mimořádným týmem s nejvyššími ambicemi. Vedle Messiho dává důležité góly Brazilec Neymar a Barca tak nemusí spoléhat jen na svého hvězdného Argentince. Na stadiónu Vicenteho Calderóna se můžeme těšit na útočný fotbal plný kombinací a dramatický boj o postup.

 

Čtvrtfinálovou odvetu s komentářem Radka Macháčka přímo z Madridu vysílá živě Prima COOL ve středu 9. dubna ve 20.15.

 

Ve studiu se s Liborem Boučkem setkají Marek Jankulovski a Martin Hašek.

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama