Středa na COOLu: Schalke 04 – PAOK Soluň

Sledujte další play off Ligy Mistrů UEFA ve středu 21. srpna od 20:15 na Prima COOL.
Liga mistrů - Schalke 04 - PAOK Soluň
Liga mistrů - Schalke 04 - PAOK Soluň

Nejprve se na play-off Ligy mistrů UEFA chystalo Schalke 04 na Metalist Charkov. Jenže ukrajinský tým byl dodatečně ze soutěže vyloučen kvůli korupčnímu jednání, kterého se jeden charkovský funkcionář dopustil v roce 2008.

 

Poraženým z třetího předkola v duelu s Charkovem byl PAOK Soluň, který se tak dostal do hry až po rozlosování.

 

Čeští fanoušci uvidí po dlouhé době, kdy ho trápilo zraněné koleno, útočníka Tomáše Necida. CSKA Moskva poslal svého kanonýra na hostování do PAOK Soluň, kde by se měl rozehrát a opět vrátit do vrcholné formy.

 

PAOK je pro Schalke mimořádně atraktivním soupeřem, protože řecký tým vede z lavičky Huub Stevens. Nizozemský trenér dosáhl svého největšího úspěchu právě se Schalke, s nímž v roce 1997 vyhrál tehdejší Pohár UEFA. Navíc se v roce 2011 do Gelsenkirchenu vrátil a vydržel tam do 16. prosince 2012, kdy byl ze Schalke vyhozen. Teď se vrátí na místa, která důvěrně zná.

 

V Schalke vždy byla výrazná nizozemská stopa. Dnes ji reprezentuje elitní střelec Klaas-Jan Huntelaar. Právě na něho budou domácí nejvíc spoléhat. A pochopitelně také na bouřlivé prostředí stadiónu se zatahovací střechou a zasouvacím trávníkem.

 

Úvodní utkání play-off Schalke 04 – PAOK Soluň vysílá v přímém přenosu 21. srpna ve 20:15 Prima COOL. Komentuje Jiří Vrba. 

 

Podívejte se na exkluzivní pozvánku:

Jiří Vrba k zápasu - Schalke 04 - PAOK Soluň

 

Hosty Radka Šilhana ve studiu budou ambasador Ligy mistrů na Prima COOL a její vítěz z roku 2007 s AC Milán Marek Jankulovski a František Straka.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama