Trofej Ligy mistrů v Zaječí

Mimořádný den s neobvyklou návštěvou zažili o víkendu fotbalisté Zaječí a také jejich příznivci. Na odpoledni plném mistrovských utkání se objevil pohár pro vítěze Ligy mistrů.
Mladí fotbalisté s pohárem Ligy mistrů
Mladí fotbalisté s pohárem Ligy mistrů

Možnost potěšit se s jednou z nejslavnějších sportovních trofejí světa dostali místní fotbalisté díky úspěchu ve facebookové soutěži Prima COOL.

 

V regionu jižní Moravy dokázali získat od svých fanoušků nejvíce hlasů a odměnou jim byla speciální návštěva se slavnou trofejí a také sportovní vybavení Adidas, které používají ti nejlepší hráči v Lize mistrů.

 

S pohárem přijel do Zaječí také útočník 1. FC Slovácko Libor Došek. Vyhlášený kanonýr, který nastřílel za svou kariéru už 98 ligových gólů, hrál Ligu mistrů na podzim 2005 v dresu Sparty a o rok později se představil v posledním předkole také se Spartou proti Arsenalu.

 

"Každý zápas v Lize mistrů je velkým svátkem. A když před utkáním slyšíte hymnu Ligy mistrů, je to nezapomenutelný zážitek," dělil se o své vzpomínky Libor Došek.

 

Nadšení byli i fotbalisté Zaječí a jejich fanoušci. Fotografovali se s pohárem i s Liborem Doškem, který rozdal bezpočet autogramů, provedl čestný výkop a na závěr předal výhercům všechny ceny.

 

 

Duše místního fotbalu pan Valenta byl důležitým článkem ve sbírání hlasů: "Zase takovou zásluhu si nedávám. Na začátku všeho stál můj švagr, který se o soutěži dozvěděl. Hned mi zavolal a tak jsme začali sbírat a povedlo se nám vyhrát. Hodně se zapojili naši dorostenci a tak jsme příjezd trofeje naplánovali na jejich letošní poslední mistrovské utkání. Jsme moc rádi a je paráda mít tady pohár, na který asi nikdo z nás nikdy nedosáhne."

 

V dalších týdnech pak Prima COOL přiveze cennou trofej i k dalším třem výhercům v Praze Střešovicích, do Čechovic u Prostějova a do Telče.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama