Ve středu na COOLu: AC MILAN – PSV EINDHOVEN

Před osmi lety spolu hráli v semifinále Ligy mistrů UEFA, letos ve vzájemném dvojutkání usilují o postup do její hlavní fáze. AC Milan i PSV Eindhoven se už do historie Ligy mistrů zapsaly. Sledujte skvělý zápas ve středu 28.8. od 20:15 na Prima COOL.
Liga mistrů - AC Milan vs PSV Eindhoven
Liga mistrů - AC Milan vs PSV Eindhoven

Italský tým vyhrál nejprestižnější klubovou soutěž už sedmkrát, naposledy v roce 2007 s Markem Jankulovskim v sestavě. PSV Eindhoven dosáhl na slavnou trofej v roce 1988.

 

AC Milan proklouzl z italské Serie A do Play-off Ligy mistrů na poslední chvíli a rád by navázal alespoň na loňskou účast v osmifinále, kde skončil na Barceloně.

 

Jenže na myšlenky na jarní boje je ještě hodně brzy. V cestě teď milánské chloubě stojí ambiciózní PSV Eindhoven.

 

Nizozemci po pár letech mírného útlumu opět mají velice silný a mladý tým, který v prvním duelu AC pořádně zatápěl. Remíza 1:1 slibuje do odvety napínavou podívanou.

 

PSV hraje rychlý fotbal a AC zase doma předvádí o třídu lepší výkony než na soupeřových hřištích. Obrovským tahákem určitě bude start Maria Balotelliho, který by neměl chybět v základní sestavě domácích.

 

Přímý přenos utkání AC Milan – PSV Eindhoven vysílá Prima COOL ve středu 28. srpna ve 20:15. Ve studiu bude s Liborem Boučkem Marek Jankulovski. Z Milána komentuje Milan Štěrba.

 

Podívejte se na exkluzivní pozvánku našeho komentátora Milana Štěrby:

Milan Štěrba k zápasu 28.8.2013

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama