Zastaví Tomáš Rosický bavorskou mašinu?

Sledujte přímý přenos FC BAYERN – ARSENAL FC v úterý 11. března 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte přímý přenos Ligy mistrů 11.3.2014 na Prima COOL
Sledujte přímý přenos Ligy mistrů 11.3.2014 na Prima COOL
Prima COOL

Bavorská mašina je i letos k nezastavení! Opět po roce se pokouší vystrnadit Bayern z Ligy mistrů Arsenal.

 

Úvodní zápas rovněž prohrál o dva góly, ale s tím rozdílem, že před rokem to bylo 1:3 a před třemi týdny 0:2.

V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA! Arsenalu pak loni výhra v Mnichově 2:0 na postup nestačila. V úterý by znamenala prodloužení.

 

Bayern každý týden kosí jednoho soupeře za druhým a v bundeslize rozdává brutální gólové příděly. Schalke 5:1, Wolfsburg 6:1, to jsou výsledky z posledních dvou kol v nejvyšší domácí soutěži.

 

Arsenal se po ligové porážce ve Stoke opět dostal na vítěznou vlnu postupem do semifinále FA Cupu, když porazil 4:1 Newcastle.

 

Poprvé v novodobé historii Ligy mistrů se můžeme dočkat týmu, který cennou trofej obhájí.

 

Bayern má proti Arsenalu k dispozici kompletní kádr, který obdivuje celá Evropa. Arsenalu schází hned několik záložníků, ale i tak zůstává jeho sestava velice silná a neměl by v ní chybět Tomáš Rosický.

 

Odvetu osmifinále Ligy mistrů UEFA Bayern – Arsenal vysílá v úterý 11. března ve 20.15 Prima COOL.

 

Utkání komentuje přímo z Mnichova Jiří Vrba. Radek Šilhan přivítá ve studiu ambasadora Ligy mistrů na Prima COOL Marka Jankulovského a trenéra Františka Straku.

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama