Zlatan Ibrahimovič chystá další velké představení!

Sledujte přímý přenos PARIS ST. GERMAIN – BAYER LEVERKUSEN ve středu 12. března 2014 od 20.15 na Prima COOL! Během zápasu budete moci vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!
Sledujte přímý přenos Ligy mistrů 12.3.2014 na Prima COOL
Sledujte přímý přenos Ligy mistrů 12.3.2014 na Prima COOL
Prima COOL

První zápas 4:0 pro Paříž. Odveta se zdá být na první dojem zbytečná, ale nenechme se zmást. Fotbalovou Evropu týden co týden uchvacuje svými neuvěřitelnými kousky Zlatan Ibrahimovič. Není utkání, kdy by nepředvedl něco zcela mimořádného. Divoch z Malmö s balkánskými kořeny nehledí na konvence a neustále hledá nestandardní řešení. A ta mu také vycházejí. Každé jeho představení je jedinečný zážitek. V naší SMS soutěži s FotbalTour.cz budete moci během zápasu vyhrát dvě vstupenky včetně dopravy na domácí zápas Bayernu Mnichov v podzimní části dalšího ročníku UEFA!

V Lize mistrů se „Ibra“ přetahuje o pozici nejlepšího střelce s Ronaldem a Leverkusen by mohl být snadným soustem. V Parku princů určitě nezůstane stát v koutě a znovu ukáže něco ze svého bohatého repertoáru. Sekundovat mu budou další hvězdy, jako jsou Cavani, Lavezzi nebo Matuidi.

O postupu Paříže už nikdo ani v nejmenším nepochybuje, ale všichni se těší na pořádnou zábavu v režii švédského rebela.

 

Přímý přenos odvetného osmifinálového utkání Paris St. Germain – Bayer Leverkusen vysílá Prima COOL živě ve středu 12. března ve 20.15.

 

Ve studiu nebude s Liborem Boučkem chybět vítěz Ligy mistrů z roku 2007 Marek Jankulovski.

Účastníci zájezdu s Futbaltour.sk

Vyhrajte zájezd na fotbal na Bayern Mnichov! Co vás čeká?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama