Letošní COOL DAY nabídne finále ROG COOL ligy i skvělá hudební vystoupení

Prima COOL oslaví již tradičně na apríla své 8. narozeniny. Pro všechny návštěvníky je připravena nadupaná oslava v rámci COOL DAY, který nově proběhne v Malé sportovní hale v pražských Holešovicích. Milovníky počítačových her čeká gaming zone, virtuální realita nebo Xbox. Poprvé se zde odehraje také finále ROG COOL ligy a nemůže chybět ani vystoupení kapel - UDG, ATMO MUSIC a BLAKKWOOD. Vstupné je 99 Kč, dvojice mohou využít zvýhodněný balíček BFF za 169 Kč.
Kapela UDG
Kapela UDG
UDG

V sobotu 1. dubna v 10.00 se na pražském Výstavišti v Holešovicích v Malé sportovní hale rozjede hudebně-gamingová oslava narozenin COOL DAY. Během dne zde proběhne finále ROG COOL ligy ve hrách Counter Strike: Global Offensive a League of Legends. Vítězové turnaje si rozdělí prize money v celkové výši 100 000 Kč. Celodenní akce bude zakončená vystoupením kapel UDG, ATMO MUSIC a BLAKKWOOD za doprovodu vizuální show na největším pódiu v historii COOL DAY.

Návštěvníci si mohou v průběhu dne zahrát se svými oblíbenými streamery, jako jsou Lelek, Filel nebo DeeThane a Dev1, a s top hráči Česka i Slovenska. Těšit se ale mohou také na virtuální realitu a Xbox stánky s nejnovějšími hrami. Nebude chybět ani herna, kde si mohou zasoutěžit o COOL věci. V rámci akce budou rovněž vyhlášeny výsledky ankety TOTAL BestCOOLpark 2017 o nejoblíbenější tuzemský skiareál nebo snowpark.

Vstupenky na COOL DAY je možné zakoupit v síti Ticketportal za 99 Kč nebo za zvýhodněnou cenu 169 Kč v rámci balíčku Best Friends Forever. Prvních 500 účastníků navíc dostane energetický nápoj Monster ke vstupence zdarma!

Více informací o akci: https://www.facebook.com/events/1372665689461591
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama