Pekelná výzva (11) naservíruje vepřové oči!

Jedenáctý díl Pekelné výzvy opět naservíruje kravské i prasečí oči. Jedním ze soutěžících, který je schroupe, bude i MC Jacob, člen přední české klubové kapely Skyline, který v pořadu "zaperlí" svými vědomostmi...
Pekelná výzva (11) - Klára a Honza s očima v ústech

Sto tisíc korun znovu čeká na jednoho člověka, který přežije peklo. A že bude co přežívat! Tentokrát si soutěžící zkrášlí obličej gumičkami, pochutnají si na hliníkových fóliích a vepřových očích a také s nimi dva drsňáci doslova vytřou pekelnou podlahu.

A kteří odvážlivci se do hry pustí v jedenáctém díle Pekelné výzvy? Jmenují se Patrik, Karel, Klára, Honza a Jakub..

První kolo je ryze zkrášlovací. A zkrášlovat se budou bojovníci gumičkami. U toho pochopitelně budou dostávat otázky, a kdo se přihlásí o odpověď, ... asi už tušíte, co ho čeká. Těžko říct, nakolik to byla neznalost nebo nakolik to měl být vtip, každopádně jeden ze soutěžících se domnívá, že první žena ve vesmíru byla Lajka.

Zřejmě je čas zatopit trochu pod kotlem, proto hned poté přichází disciplína druhá. V ní štáb naservíruje hráčům hliníkové fólie, ovšem nikoliv k balení, ale ke správnému zpracování pusou. To pochopitelně opět za doprovodu spousty otázek. A bohužel i spousty špatných odpovědí, mezi nimiž vyniká zejména Klářina. Klára si totiž myslí, že rok 1620 je 15. století. Pedagožka.

Hráči se pořádně zapotí i v dalších kolech. Přijdou hosté, kteří s nimi budou flákat o zem, a hned poté je čeká rautík. Ještěže po něm bude následovat úleva, tedy aspoň pro některé. Kdo přežije a také kdo si uleví dostatečně, zaslouženě se podívá do finále, kde už bude soupeřem jenom sám sobě.

Finálové kolo má jako už tradičně pět otázek a ve hře je možných 100 tisíc korun. Kolik peněz si nakonec odnese vítěz jedenáctého dílu a kdo to bude? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama