Pekelná výzva (13) - Kolik kolíčků skoulí?

Co všechno byste byli ochotní udělat pro 100 tisíc korun? Soutěžící v Pekelné výzvě jsou schopni mnohého, jak ostatně uvidíte už tento čtvrtek. Budou si rozbíjet o hlavu syrová vejce, krášlit obličej kolíčky na prádlo nebo pojídat moučné červy.
Pekená výzva (13) - Ondřej a Nikola s kolíčky

Ve třináctém díle Pekelné výzvy se pustí do hry následující pětice soutěžících: Zbyněk, Michal, Eva, Ondřej a Nikola – muž, kterého ovšem moderátorka Iva Pazderková přejmenuje na Nikolu – ženu.

Než se ovšem hráči pustí do hry, dočkáme se klasického představovacího kola, abychom se dozvěděli, kdo je kdo. Kdo je muž, který se rozbíhá obličejem proti dopravním značkám a pak z toho natáčí video? Koho kvůli marihuaně vyhodili z bytu? Kdo doma chová ještěrky?

Tipněte si TADY.

V prvním kole soutěžícím přistane na stole košík vajec. A co s nimi? Ideálně rozbíjet je o hlavu sami sobě a poté soupeři, aby dostali možnost odpovědět na otázku. Zdá se, že lehké „naťuknutí“ mozku hráčům prospívá – nezaváhají ani u jediné otázky.

To ve druhém kole už je to horší. Krášlit se kolíčky na prádlo a u toho odpovídat na všetečné otázky Ivy Pazderkové, to už si žádá soustředění.


Ve třetím kole přijde na řadu trocha utrpení. Známá česká přísloví soutěžící doplňují poměrně bez problémů, ale hledat přihlašovací bzučák v porostu plném trnů? Za to přece musí následovat odměna.

Tou největší je v dnešní době dobré jídlo, myslí si štáb a v dalším kole naservíruje soutěžícím pořádnou pochoutku. Nechte se překvapit, co to bude tentokrát!

Kdo to všechno přežije a kolik si nakonec odnese?

Dozvíte se ve čtvrtek od 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama