Pekelná výzva (16): Kluci dostanou na zadek

Pánská jízda v posledním díle Pekelné výzvy! Petr, Michal, Ivo, Martin a druhý Michal se budou krášlit gumičkami, rozbíjet si o hlavu syrová vejce a také dostanou pořádně na zadek. Kdo z nich si nakonec odnese výhru?
Pekelná výzva (16) - Iva uvádí další kolo

Než se ale pustíme do hry, je třeba si soutěžící trošku představit.

Tipněte si, kdo měl jaký nejulítlejší zážitek?

V prvním kole bude pro naši pětici pekelnou výzvou bolest v obličejových partiích prostřednictvím gumiček a na jeho konci je nepoznáte, budou si totiž podobní jako vejce vejci.

A propos, když jsme u těch vajec, ty přijdou na řadu hned v kole následujícím. Hráči si je budou rozbíjet o hlavu, nejprve sami sobě, potom jeden druhému. U toho jim pak Iva Pazderková opět bude pokládat otázky.

Jak v pekle postupně přihořívá, přibývá i odpovědí, na nimiž divák u televizní obrazovky kroutí hlavou. Pánové by si ve třetím kole rádi dali někdo k snědku, trochu jim, zdá se, vyhládlo, ale štáb je překvapí kaktusy.

Jíst se bude až ve čtvrtém kole: Kluci dostanou vepřové speciality a pak si na semifinalistech "zgustne" doktor Paintball a vítěze pošle do finále doslova s rozstřílenou zadnicí.

Kdo to bude a jak se mu bude dařit v rozhodující bitvě sám se sebou u pekelného ohně, na to se dívejte už tento čtvrtek od 20.15 na Prima COOL.

Podívejte se na upoutávku na 16. díl Pekelné výzvy:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama