Pekelná výzva - 4. díl

Startuje čtvrté pokračování Pekelné výzvy! Pětice mužů v něm znovu bude postavena před šest extrémně náročných úkolů. Jak si s nimi poradí a kdo z nich si nakonec odnese výhru, která může být až 100 tisíc korun?
Pekelná výzva (4) - Na co jsou ty lahve?

Pekelná výzva – soutěž, ve které jde o peníze, odvahu a také o legraci. A že jí tentokrát bude vrchovatě! Ve čtvrtém díle se o to postarají čtyři muži: Ondřej, Tomáš, Jarda, Daniel a Tomáš číslo dvě. Než se ale začneme bavit, měli bychom vědět, kdo nám zábavu obstará. Na úvod tedy, jako obvykle, poněkud netradiční seznamování.

Jeden z pánů se chlubí, že přeskočil na in-linech Škodu 120 na šířku, druhý plaval nahý ve štěrku, třetí o sobě tvrdí, že obšťastňuje deset přítelkyň najednou. Kdo je kdo a čím se mohou pochlubit druzí dva?  Stejně jako v předchozích dílech se i v tomto hraje o 100 tisíc korun. Soutěžící známe, můžeme se tedy pustit do prvního kola.

V prvním kole čeká naše odvážlivce tak trochu prohibiční disciplína. Budou odpovídat na jednoduché otázky, jejichž odpovědi vždy budou začínat písmenem L. Protože jsme ale v Pekelné výzvě, nebude to jen tak. Pokud se budou chtít přihlásit k odpovědi, budou si muset o hlavu rozbít láhev. A že to s jejich mozky pořádně otřese. Na otázku, ve kterém ročním období probíhají žně, se proto dozvíme, že v listopadu. 

Na další, z čeho měl střevíce Přemysl Oráč, odpoví jeden ze zúčastněných, že byl bosý. Neopakovala snad moderátorka několikrát, že správné odpovědi začínají na L? A co nejvyšší hora moravskoslezských Beskyd, která se údajně jmenuje Radhošť? A to jsme teprve v prvním kole! Co až ve druhém vystavíme pětici soutěžících lehkému mrazení nejen v zádech? V tu chvíli se mimo jiné dozvíme, že nejtvrdší nerost se jmenuje čedič.

Protože štáb má rád soutěžící zdravé, aby se trochu vzpamatovali, pošle jim ve třetím kole lék. Na mozek to však, zdá se, nebude mít vliv. Nebo jak jinak si vysvětlit, že na doplnění přísloví „Kdo rychle dává, …“ slyšíme následující odpovědi: „je rychle chudej“, „brzo nemá nic“ a „střádá“. Protože tudy to opravdu nepůjde, nahradíme v následujících disciplínách gastronomii fyzickými tresty. Pořádně bolet bude nejen mozek, ale i ruce a různé jiné části těla. Až ve čtvrtém kole konečně přijde trocha oddechu.

Soutěžící si zavzpomínají na léto, hudbu, živou přírodu a budou moci projevit i jiné stránky sebe sama než všeobecný přehled. Prostě taková táborová pohodička. To už ale pomalu jdeme do finále, ve kterém si jeden ze zúčastněných může odnést výhru až 100 tisíc korun. Jak se popere se závěrečnou sadou pěti otázek? Kolik peněz poletí do pekelného ohně a kolik poputuje do jeho kapsy?

Zapněte si ve čtvrtek ve 20.15 Prima COOL!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama