Pekelná výzva (6): „Romeo: Být, či nebýt?!“

Šestým dílem pokračuje Pekelná výzva ve čtvrtek 21. 3. ve 20.15 na Prima COOL! Na soutěžící čekají pichlavé kaktusy, nabušení judisté, paintballka a Shakespearovi hrdinové...
Pekelná výzva (6) - Vláďa v akci

Tentokrát to bude mužská záležitost, o možnou výhru se totiž poperou, a to doslova, tito pánové: Michal, Kuba, Jan, Jiří, Vladimír.


Po zahřívacím dotazníku je potřeba se trochu zchladit a v prvním kole k tomu soutěžící dostanou ideální příležitost. Kromě toho, že musejí, jak už to z Pekelné výzvy dobře znáte, odpovídat na otázky, budou totiž konzumovat kostky ledu. Kupodivu na mozkové schopnosti to – aspoň zatím – nebude mít negativní vliv. Kromě záludné otázky, na které části těla se nosí diadém, muži tenhle multitasking zvládnou. Tedy někteří.

Protože jsme ale v pekle a peklo pálí a bolí, budou další kola hlavně o fyzické bolesti. Nejprve bude trpět obličej hráčů, poté prsty a ruce a v kole předposledním celé tělo. 

Dozvíme se například, že slovenská hymna začíná slovy „Nad Tatrú sa hromy bijú“ nebo že otázku „Být, či nebýt?“ si v Shakespearově dramatu klade hrdina jménem Romeo. Že by si ze štábu snad chtěli soutěžící střílet? Kdepak. Štáb si bude střílet z nich a bude to opravdu dost bolet.

Kdo se nakonec skrz pět bolestivých kol probojuje do finále, kde ho čeká soupeř nejtěžší – on sám? A nakolik bude po tom všem schopný odpovědět na otázky, která barva vznikne smícháním žluté a modré nebo z jakých disciplín se skládá biatlon, za něž může získat až 100 tisíc korun?

Dozvíte se ve čtvrtek 21. 3. ve 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama