Pekelná výzva sklátí servírku na žíněnku

Stejně jako v předchozích dílech Pekelné výzvy i v této půjde soutěžícím o důstojnost. Kdo má tolik odvahy riskovat vlastní pověst? Tohle pondělí to budou Vašek, Daniel, Tereza, Jarda a Adam.
Pekelná výzva (14) - Vašek, Terezka, Jarda a Adam

Co na sebe soutěžící prozradili do dotazníků, se dozvíte TADY. Tipněte si, kdo je kdo!

Podívejte se na speciální VIDEO se soutěžící Terezkou!

Smích z úvodního představování ovšem soutěžícím brzy doslova zamrzne na rtech. V prvním kole totiž budou pojídat led.

Aby se jim trochu prokrvily nejen mozkové závity, ale i hlava a obličej, nejenže budou odpovídat na otázky, ale ve druhém kole si tuto část těla zkrášlí pomocí čelenky, gumičky a pravítka.

A brzy to bude bolet ještě víc. Ono když s vámi někdo mlátí o zem, je těžké vyjmenovat i tři kosti v lidském těle. A vzpomenout si na názvy filmů, když hlavu pokrývá helma a většinu času ležíte na žíněnce – o tom ani nemluvě. To si člověk nevzpomene ani na první slova Máchova Máje, který by jinak odrecitoval i o půlnoci.

Aby se soutěžící trochu posilnili, dostanou od štábu v dalším kole jednu pochoutku. Některým, pravda, chutnat nebude, ale jiní si na ní – měřeno počtem získaných bodů – smlsnou parádně. Za každou správnou odpověď do sebe totiž musejí nasoukat jednu lžičku. Čeho? Nechte se překvapit.

V posledním kole to pak zase bude bolet. Iva Pazderková totiž do čtrnáctého dílu pozvala ještě dalšího hosta – doktora BolíTo...

Kdo se nakonec podívá do finále a kolik peněz si z něj odnese? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Prima COOL.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama