VIDEO: FALLOUT 4 je konečně skvělá hra. Dá se v něm totiž hrát fakt ujetý basketbal!

Omrzelo vás střílet mutanty? Otestujte svoji mušku v míčových hrách.
Tohle není Fallout, to je Ballout!
Tohle není Fallout, to je Ballout!

Ač slavná série začínala jako klasické izometrické RPG, nová doba žádá nové přístupy. Pryč je tedy ptačí pohled a chození pomocí myši. Modernějším 3D zpracováním se zařadila vedle své neméně úspěšné sesterské ságy The Elder Scrolls. Mnoho hráčů se v jejím světě naprosto ztratilo, a aniž by dále plnili hlavní a nepříliš strhující questovou linii, pobíhají po světě klidně i dlouhé měsíce po vydání.

Fallout se posledním dílem posunul opět o něco více k tomuto „sandbox“ přístupu – neomezenému lelkování na vlastním písečku bez nutnosti posouvat se příběhem dopředu. Můžete například trávit dny stavěním a vybavováním svého příbytku snů… nebo hrát basketbal! Vysoká interaktivita prostředí, z které nás nejvíce uchvátilo právě basketbalové dovádění uživatele „DefendTheHouse“, nabízí řadu možností jak se vyblbnout. Místo baráčku například můžete postavit právě rampu pro své míčové eskapády:

VIDEO: Ballout 4 - jak si z postapokalyptické hry udělat basketbalovou parádu?

Krátké a mírně psychedelické video s názvem BALLOUT 4 a kryptickým podtitulem „ztratil syna, tak adoptoval ulici“ se stalo v komunitě rychle populární. Pokud to umíte s pistolí či sniperkou a máte dost trpělivosti, můžete si zkusit postavit vlastní „hřiště“. Fantazii se meze nekladou!

Už jste si zahráli ve Falloutu basket? A jaká je vaše oblíbená kratochvíle?

Lukáš Volf
eSuba.eu

Tahle věž nemá pokořitele!

VIDEO: Fallout 4 je hit! Právě v něm postavili obří věž se svítícím šul...

 

Fallout 4

Plačte! Známe 5 důvodů, proč je Fallout 4 horší než předchozí díl

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama