Kryštof Mende

menZone (1) - Obrázek 2

 

Kolik je ti zim?

Podle úřadů dvacet šest. Ale kdo by věřil české byrokracii? Podle toho, kolik dní, kdy jsem byl při smyslech, si pamatuju ze zim, je mi tak patnáct.
 

Kde jsi se učil, studoval a tak podobně?

Na vysoké hoře v jednom klášteře v Tibetu jsem se u vzdělaného mnicha Pii-Tchi učil tajemnému východnímu umění nesmrtelnosti, levitace a tantry.
 

Jak jsi přišel k herectví a moderařině?

Laškovat s Thálií jsem začal již ve svých sedmi járech... od té doby jsem prakticky neslezl z prken, která znamenají... no... prkna. K moderování už to byl jen malinký krůček. Šlo jen o štěstí. A o těch pár kapříků, co jsem poslal jednomu známému u produkce a ten mi zařídil tohle místečko.
 

Kde jsi hrál, hraješ, moderuješ?

Vystřídal jsem několik divadelních scén, většinou jako hostující elementál. Uvedu příkladem divadla Semafor, DISK apod. Momentálně jsem členem činohry divadla RADAR.
 

Co dalšího děláš, jak jsi v životě zkusil zamakat jinak než v kultuře?

Roznášel jsem podporu sociálně slabým, rozléval jsem polévku u Armády spásy, na Šumavě jsem se řetězem poutal ke stromům. Nikdy nešlo o ty materiální hodnoty. Celý svět spěje k zániku! Člověče, probuď se! Kdybyste chtěli… mám tu nějaké brožury...
 

Jaké máš koníčky?

Žádné. Sex se zvířaty je v této zemi nezákonný. Pokud jde o mé záliby, patří mezi ně střelba (prakticky z čehokoliv), sex, hra na klavír a kytaru, sex, kvalitní alkohol, sex a dohánět některé lidi k šílenství... jo a sex. Na ten bych nerad zapomněl.
    

Oblíbené auto?

Lamborghini Reventon, Maserati Gran Cabrio.
 

Oblíbená hra (počítačová, Člověče, nezlob se… )?

Aktivity, Kamenné tváře, Velká medvědice.
 

Oblíbená žena?

Nymfomanka, které poslouchá Schuberta.
 

Idol mužský (herec, politik, čím tě chytil)?

Boris Rösner – oslovoval mě svým zvládáním patosu; Dylan Moran – hltám jeho humor; Jirka Krytinář – ohromuje mě jeho herecká velikost.
 

Co tě v životě ještě láká zkusit?

Mít sex s více jak třemi dívkami najednou a zúčastnit se pravého honu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama