O pořadu

Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…
menZone (1) - Obrázek 12

Rychlé info


Země a rok původu: ČR  2012,
RB production
Žánr: TV magazín
Premiéra

Televizní svět je zaplněn dámskými tématy, emotivními pořady a snad všude to srší estrogenem. Kde se má pořádnej chlap pobavit a odreagovat? Kde může získat informace, které jsou šité na míru jeho pohlaví, které je přece jen objektivně silnější a chytřejší a… a… a…?

Na takové otázky v pohodě odpovídá menZONE, nový pořad na TV Prima COOL. Dvojice ulítlých moderátorů provádí světem mužů, kluků i chlapů, a to zcela otevřeně a bez cenzury. Tak nějak jinak díky němu přičuchnete k tématům, jako jsou erotické masáže, testování aut, atraktivní místa ve světě i na ženském těle...

Moderátoři televizního magazínu Kryštof Mende a Lukáš Venclík se k sobě na první pohled naprosto nehodí, opak je ale pravdou. Kryštof je typický macho. Ženy, alkohol, odvaz ani adrenalin mu v životě nechybí a podle toho také vystupuje. Lukáš je lehce alternativně (nebo snad intelektuálně?) založený. Stále věří v neexistenci povrchních radovánek a právě do nich jej Kryštof zasvěcuje. Všechny bláznivé, sexistické a nemorální momenty zažívá Lukáš na vlastní kůži a není překvapivé, že docela poprvé.  

Pořad je zaměřen na cílovou skupinu 15 až 40 let. Dramaturgicky má prioritně na mušce mužskou část populace. Má být zástupcům této poloviny lidstva průvodcem situacemi, které chtějí, ale bojí se vyzkoušet. Nebo se na ně touží alespoň podívat. Také informuje o zajímavostech ze světa lifestylu, auto-moto tematiky, sportu, a hlavně ženskýýýýých!

Není tudíž překvapením, že se na pořad velmi často a velmi rádo mrkne i zvědavé dámského oko. Nemůže ale čekat jemné pojetí, nějaké okolky nebo love, kdepak... Tohle je totiž zóna pro chlapy, prostě menZONE na Prima COOL!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama