Sobotní RE-PLAY vás naučí přežít

Tuto sobotu vás čeká akce a boj i přemýšlení a zachraňování.
RE-PLAY 2017 (20) - upoutávka

Hlavním tématem sobotního Re-Playe bude boj o holý život, a to doslova. Re-Play si pro vás totiž připravil detailní seznámení s žánrem survival her, který se v poslední době těší nebývalému rozkvětu. Uvidíte ty nejlepší zástupce žánru, dozvíte se, jak v nich uspět, a pochopitelně se bude řešit i to, co nového nás na tomto poli ještě čeká.

Na hlavní téma pak přímo navážou i dojmy. Ty se zaměří na survival hru PlayerUnknown's Battlegrounds. Pokud jste fanoušky boje na život a na smrt s jinými hráči, rozhodně si v sobotu přijdete na své. Dozvíte se, co nového tento kousek do žánru přináší, v čem vyniká a zda stojí za vyzkoušení.

V recenzi na hru The Surge se Re-Play sice již vzdálí od klasického žánru survival, ale přesto se bude bojovat a umírat víc než dost. Vzhledem k tomu, že se jedná o takovou sci-fi verzi her Dark Souls, tomu ani nemůže být jinak. Nejen fanoušci tohoto brutálně náročného RPG se ale mohou těšit, neboť hra přináší vlastní specifické prvky. A s tím vším vás Re-Play pochopitelně seznámí.

Poslední recenze pak představuje odpočinutí od boje, ale rozhodně ne odpočinutí pro mozek. Logická adventura Sexy Brutale, pyšnící se velmi osobitým zpracováním, totiž opravdu vyžaduje zapojení trpělivosti a přemýšlení. Čím se za to hráčům odmění? A s jakou originální mechanikou pracuje? I to vám Re-Play v sobotu prozradí.

A chybět nemůže ani soutěž. Tentokrát o switch Nighthawk S8000.

Nighthawk S8000
Nighthawk S8000
Netgear
Takže v sobotu neodcházejte nikam bojovat, ale v 10.20 sledujte Re-Play!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama