Sobotní RE-PLAY vás vezme do světa permanentní války

Zároveň se ale podíváte i na Sibiř a zastřílíte si v Gruzii.
RE-PLAY 2017 (18) - upoutávka

Asi jen málokdo nikdy neslyšel o sci-fi universu Warhammeru 40 000, ve kterém zuří věčná celovesmírná válka mezi několika znepřátelenými rasami. Kromě řady knih se tento svět zapsal do srdcí fanoušků i díky mnoha hrám, které stojí za připomenutí. Proto si pro vás Re-Play připravil velkou tematickou reportáž, ve které celý fenomén podrobně shrne a popíše.

Hlavní téma tohoto dílu však není vybráno náhodně. Těšit se totiž můžete i na recenzi nejnovějšího herního kousku z tohoto prostředí, kterým je real time strategie Warhammer 40 000: Dawn of War III. Zajímá vás, co nového přináší a jak se liší od svých předchůdců? Re-Play vám to prozradí, a rozhodně se máte nač těšit.

A u třetích pokračování Re-Play zůstane. V sobotu vás totiž čeká i recenze třetího dílu série adventur Syberia. Stane se toto pokračování důstojným nástupcem svých předchůdců? A co přináší milovníkům adventur, ale i hráčům, které tento žánr doposud míjel? I to se v sobotu dozvíte.

No a i do třetice vás čeká recenze třetího dílu. V tomto případě si pro změnu přijdou na své všichni, kteří rádi prožívají akci „na vlastní oči“. Ve hře Sniper Ghost Warrior 3 dostanete příběh ostřelovače na misi v Gruzii, který je zasazen do velkého otevřeného světa. Jak se tento záměr autorům povedl? A jak se hra celkově hraje? Tak to se v Re-Playi taky dozvíte již tuto sobotu.

A samozřejmě nemůže chybět soutěž. Pokud vás mrzí, že jste minulý týden nevyhráli smartphone s pořádným výkonem, tak tento týden budete mít znovu šanci. Hrát se bude opět o Honor 8 Pro.

Honor 8 Pro
Honor 8 Pro
Huawei

Takže v sobotu neodcházejte do války, ale v 10.20 koukejte na Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama