Sobotní RE-PLAY vás vezme na konec světa i času

V sobotu se podíváte do opuštěných i méně opuštěných měst a ještě mnohem dál.
RE-PLAY 2017 (14) - upoutávka

Jedno z podivuhodných míst, které tento Re-Play navštíví, bude i svět herních achievementů. Čeká vás totiž velká reportáž, v níž uvidíte ty nejzajímavější a nejšílenější achievementy, které si pro nás vývojáři připravili. Ať už jste tedy nadšenými sběrateli nebo vás jen zajímají ulítlé nápady, tuto sobotu si rozhodně užijete.

Sběratelé se pak mohou těšit i na recenzi nové karetní hry The Elder Scrolls: Legends. I toto slavné universum již dostalo svou karetní podobu a Re-Play se proto v recenzi podívá, jak se tato hra podařila. Co přináší nového? A dokáže překonat úspěch Hearthstonu? Vše se dozvíte již v sobotu.

The Elder Scrolls však není jediné slavné universum, které se v tomto díle připomene. Nový datadisk totiž přišel i do světa Dark Souls III a nese podtitul The Ringed City. Jak se umírá ve městě na konci věků? Jistě hodně. Víc se ale dozvíte až v sobotní recenzi.

A do temnoty opuštěného města nás zavede i polská hororovka Husk. Jak se podařila tato akční adventura inspirovaná Silent Hillem? I na tuto otázku přinese odpověď sobotní Re-Play.

No a kromě odpovědí na otázky přinese samozřejmě i soutěž. Tentokrát o sluchátka Asus Strix.

Asus Strix
Asus Strix
Asus

Takže v sobotu neodcházejte hrát karty ani umírat do vzdálených měst, ale sledujte v 10:45 Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama