Sobotní RE-PLAY vyrazí do vesmíru a na baseball

Kromě akce a sportu ale Re-Play přinese i odlehčenou zábavu, takže je nač se těšit
RE-PLAY 2017 (17) - upoutávka

Všechny fandy pořádné akce jistě potěší, že se v remasterované verzi Full Clip Edition vrací hra Bulletstorm. Pokud jste tedy příznivci efektně brutální řežby, můžete se těšit na drsnou jízdu skrze těla nepřátel. A co přesně nová verze obnáší? To vám Re-Play prozradí již tuto sobotu.

Pokud ale násilí příliš neholdujete, nebo chcete potěšit děti či mladší sourozence, jistě vás zaujme hra Lego City Undercover. I v tomto případě se jedná o remaster starší hry, ale to rozhodně není na škodu. Re-Play vám v recenzi ukáže, co všechno otevřený svět Lego přináší, a proč si zaslouží vaši pozornost.

Tuto sobotu si pak přijdou na své i fanoušci sportu. Baseball je sice pro nás trochu netypický, ale o to zajímavější, takže leccos se dozví i hráči, které tato kratochvíle zatím zcela míjela. V podrobné recenzi na hru MLB: The Show 17 se dozvíte něco nejen o tomto sportu jako takovém, ale hlavně o zmíněné herní sérii. Co je nového v aktuálním díle a v čem vyniká? To se dozvíte již v sobotu.

No, a protože je tento díl opravdu nadupaný, tak se můžete těšit ještě na jednu recenzi. Konkrétně na recenzi první epizody hry Guardians of Galaxy od Telltale Games. Jak se povedlo herní zpracování tohoto univerza? A podařilo se zastavit klesající kvalitu příběhů? To se taktéž dozvíte v Re-Playi.

A aby toho nebylo málo, tak samozřejmě nemůže chybět ani soutěž. Tentokrát o smartphone Huawei Honor 8.

Huawei Honor 8
Huawei Honor 8
Huawei

Takže v sobotu určitě neodcházejte na baseball, ale v 10:45 sledujte Re-Play!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama