Avatar na COOLu – v neděli dopoledne!

Vrtulníky střílejí na létací draky, na kterých sedí přerostlí kříženci kočky a Šmoulů. Je mezi nimi i jeden, který mezi ně nepatří, a přesto za ně bojuje. Vítejte na jedinečné podívané do světa Pandory, planety chrabrých bojovníků a magické přírody.
Avatar
Avatar

Tuto sobotu ve 20.15 na Primě anebo v neděli v 11.20 na Prima COOL!

Jake býval voják, nyní je ale upoutaný na invalidní vozík. Po tragické smrti bratra se chopí příležitosti a odletí na cizí planetu Pandoru, kde na něj čeká jeho avatar, modré tělo, které je větší než lidské a v němž může běhat a skákat po libosti.

Výprava do cizí země pro něj znamenala pouze útěk a výdělek na operaci nohou, ale svojí odvahou si získává zdejší obyvatele a stává se jedním z nich. Brzy ale přichází volba – zradí lidskou rasu a bude bojovat za zemi, v níž se nenarodil, aby zachránil její jedinečnou přírodu a s ní spjaté obyvatele?

Avatar - upoutávka 2013 50s

Velkým lákadlem filmu je především vizuálně skvěle zvládnutá luminiscenční příroda, zvířata vypadající jako přerostlý pterodaktyl, mořský koník nebo nepovedený genetický experiment se psy. Květiny tu létají, stromy přechovávají vzpomínky a na celé planetě funguje podivná (a finančně velmi úsporná) internetová síť, do které se zapojíte pouze konečky svých vlasů.

Avatar - upoutávka 2013 40s

Avatar se stal po Titaniku druhým nejvýdělečnějším filmem historie. Není se co divit, když na speciálních efektech pracovalo 800 lidí a na každé vteřině filmu se strávilo 100 hodin.

NaVi

Je Avatar nejlepší vědecký film všech dob?

Režisér a scenárista filmu, James Cameron, je známý jako tvůrce Terminátora, Vetřelce, a především Titaniku, který získal 11 Oscarů. Začínal přitom jako řidič kamionu, který ve volném čase psal scénáře. Jako režisér je velmi náročný, na Titaniku pracoval 18 hodin denně a herci ho milují i nenávidí zároveň.

Avatar - upoutávka 2013 30s

Při natáčení Avataru byl oproti jiným filmům ještě mírný, pouze chtěl, aby se herci sžili s přírodou, a tak je nechal na Havaji tábořit a chodit na hory. Nakonec za Avatara obdržel dva Zlaté glóby.

Nenechte si ujít příběh o střetu dvou kultur, o lásce a o jednom přerostlém modrém sexy chlápkovi, který zachraňuje svět. V sobotu 12 října ve 20.15 na Primě.

A pokud si chcete Avatar vychutnat ještě jednou, pusťte si v neděli 13. října v 11.20 Prima COOL!

Avatar - upoutávka 2013 20s
Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama