Barneyho zalehla fanynka

Představitel hlavní postavy ze seriálu Jak jsem poznal vaši matku vzbudil v jedné ze soutěžících americké televizní soutěže The Price is Right takové nadšení, že se na něj vrhla a v obětí ho srazila k zemi...
Neil Patrick Harris, Barney
Neil Patrick Harris, Barney

V americké TV show, kde mají soutěžící odhadovat správnou cenu zboží, vystupují v roli soupeřů běžných soutěžících různé celebrity.

 

Když slečna jménem Destiny zjistila, že proti ní bude hrát Neil Patrick Harris alias sukničkář Barney Stinson ze sitkomu Jak jsem poznal vaši matku, málem se zbláznila radostí.

 

Nejprve skočila na moderátora, který situaci ještě ustál, a pak i na samotného herce. Objala ho tak vroucně, až se skácel k zemi a šťastná Destiny ho doslova zalehla.

 

Evidentně zaskočený Harris, který se nijak netají tím, že je gay, pak sotva pletl nohama.

 

Podle serveru Novinky.cz po skončení pořadu reagoval takto: „Bylo to úžasné, lidé byli oprávněně nadšeni. V tu chvíli tam byly cítit ohromující vibrace.“

 

Inu vibrace to teda byly! :)

 

Podívejte se na video.

 

Ve čtvrtek 12. ledna startuje na COOLu premiérová šestá řada seriálu Jak poznal vaši matku. Dáváme ji klasicky od pondělí do čtvrtka ve 21.45 hod a repríza druhý den v 15.50 v angličtině s titulky pod originálním názvem How I Met Your Mother.

 

Co byste s Neilem Patrickem Harrisem dělali vy?

 

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama