Blíží se Mr. Bean: Největší filmová katastrofa!

Filmový majstrštyk Rowana Atkinsona, který coby Mr. Bean pojede na konferenci do Los Angeles, kde způsobí – jak jinak – pěkný poprask. Jak to dopadne? Uvidíte v sobotu od 20:00 na Prima COOL.
Mr. Bean je "ostrý" chlapík :)
Mr. Bean je "ostrý" chlapík :)
archiv Prima COOL

Podivný muž v tvídovém obleku stojí před obrazem za milion dolarů. Náhle kýchne a obsah jeho nosu přistane na malbě. Rozhodne se ji utřít, ale náhle je obraz modrý, poté bělidlem úplně zničí barvu, a aby zachránil situaci, překreslí obličej sám pomocí propisky. Výsledek není nejlepší.

Dívejte se na nejlepšího světového komika a jeho příhody v Los Angeles v sobotu od 20:00 na Prima COOL.

Mr. Bean (Rowan Atkinson) se vydává do Ameriky jako odborník z Národní galerie v Londýně. Sice o malířství nic neví, ale to mu vůbec nevadí, větší problém má s tím, jak si usušit kalhoty. Nešťastnou náhodou se ale s jedním obrazem přece jen sblíží, když ho zničí. Je ale vybaven žvýkačkami, projímadlem a svými trenkami na hlavě, a tak se rozhodne zachránit sebe i nového přítele Davida (Peter MacNicol).

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa - upoutávka 15s

Kdo je Mr. Bean?

V překladu pan Fazole se zrodil v hlavě Rowana Atkinsona, ještě když studoval na Oxfordu. Vždy obdivoval grotesku a Jacquese Tatiho s jeho postavou nešiky Hulota. Mr. Bean je ale mnohem větší smolař. Sice se děsí trapasů, ale bohužel je spíše znásobuje.

Nemá žádné přátele ani rodinu, pouze plyšového medvídka Teddyho. Je jako přerostlé dítě, které skoro vůbec nemluví, čímž se blíží postavám v němém filmu. Zažívá obyčejné problémy, které se ale v jeho přítomnosti mění na absurdní a šílené situace, ať už si pere spodní prádlo, jde na záchod nebo chce upéct krocana.

Mr. Bean se stal britskou celebritou číslo jedna, dokonce vystoupil při Olympijských hrách v Londýně. Je to životní role Atkinsona a za Mr. Beana byl nominován na britskou cenu Best Light Entertainment Performance.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa - upoutávka 30s

Jeho činy mluví za vše, a co může zničit, to zničí, ale nikdy to nemyslí zle. Mr. Bean, největší katastrofa, jaká vás může v životě potkat. Nikdy nevíte, jestli ji přežijete, ale určitě vás nadobro změní.

Přesvěčte se sami v sobotu 30. listopadu od 20:00 na Prima COOL.

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama