Bořiči mýtů tento týden prozkoumají umělá prsa

Čekujte, co vás čeká tento týden každý všední večer od 19:10.
Bořiči mýtů: Jamie a Adam
Bořiči mýtů: Jamie a Adam
archiv FTV Prima

Bořiči mýtů se nezastaví před žádným bludem! Dvojice Adam a Jamie pomocí svých fyzikálních technoblábolů otestuje celou baterii pověstí, a konkrétně tento týden si tak na své přijdou milovníci sportu, střelby, pavouků, aut i potápění…

Pondělní padající most

Přepnete-li na COOL v pondělí v 19:10, dozvíte se třeba to, jestli může pochodující batalion vojáků svým pravidelným maršem shodit most...

Bořiči mýtů ale nabídnou i užitečná zjištění pro další části populace – jednak si posvítí na množství bakterií na zubním kartáčku, jednak prubnou možnost vodního lyžování za závodní veslicí.

Bořiči mýtů - upoutávka 30s

Úterní pokus s Titanikem

O den později v tradičním čase 19:10 zaměří Adam a Jamie svou pozornost na analýzu potopení parníku Titanic, konkrétněji zda bylo možné, aby s sebou loď vodním vírem stáhla i nebohé trosečníky.

Vody se drží i druhý mýtus, snaha otestovat, zdali mají zlaté rybky pouze třísekundovou paměť. A ve finále si rovněž ověříme, je-li možné udělat raketomet z trombónu!

Středeční vražedná arachnofobie

Kdo se bojí pavouků, nesmí ve středu v 19:10 přepínat na COOL. Bořiči se budou totiž nimrat v pavoucích z čeledi tresavkovitých s cílem otestovat, zdali může jejich jed zabít člověka.

Nechybí ani další mýty, jednak hledání těla zmizelého amerického odboráře pod stadionem, druhak pokus s odpálením taxíku pomocí proudového motoru...

Bořiči mýtů - upoutávka 15s

Čtvrteční detonující silikonové implantáty

Je možné, aby proměna tlaku při letu dopravním letadlem způsobila výbuch prsních implantátů? To zjistíte ve čtvrtečním díle, opět od 19:10.

Jako bonus dojde i k otestování možností střílet kulky z ledu a obecně tvorbu zbraní z různých netradičních komodit, obvykle z jídla.

Páteční nasátý potápěč

A jsme ve finále: poslední den pracovního týdne od 19:10 otestuje, zdali může být něco pravdy na mýtu, dle něhož kdysi hasičské letadlo při doplňování vody nasálo potápěče a vyhodilo ho kamsi za letu.
Mezitím si partička posvítí i na řadu pověstí kolem automobilů.

Každý z dnů samozřejmě platí, že nestihnete-li epizody ve vysílání, můžete sáhnout po internetech, konkrétněji na PrimaPLAY.cz, nebo alternativně využít reprízy na Prima COOL ve 14:50 následujícího dne.

(lol)

Team pořadu Bořiči mýtů

Bořiči mýtů a další pořady zdarma na PrimaPLAY!

Bořiči mýtů: Jamie a Adam

Bořiči mýtů odhalí, co jste netušili!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama