Chemical Brothers posílají do kin film Dont' Think

Legendární taneční kapela natočila záznam své show na japonském Fujirock Festivalu. Vznikl tak první koncertní film se zvukem Dolby 7:1 Surround natočený na 20 kamer umístěných nejen uprostřed stage, ale i přímo mezi fanoušky.
Chemical Brothers - Donť Think trailer

Nemysli. Nech to plynout - to je návod na dokonalý prožitek hudebně vizuální show britských elektonických mágů Chemical Brothers.

 

Pokud jste jejich koncert neviděli loni v létě na Open Air festivalu v Panenském Týnci (kde měla svoji stage i Prima COOL), anebo vás tak dostal, že si ho dáte klidně ještě jednou, zajděte na něj do kina.

 

Podívejte se na trailer pod článkem

 

„Chtěl jsem zachytit, jaké to je prožívat živé vystoupení v samém srdci davu, přímo mezi fanoušky. Zároveň jsem zkombinoval koncertní vizuální efekty s materiálem, který jsme natočili během koncertu,“ říká režisér Adam Smith. „Film je zkrátka jeden velký psychedelický trip vyvolaný živou show Chemical Brothers,“ dodává.


Don’t Think byl natočen 31. července 2011 na japonském festivalu Fujirock. Má skvělý zvuk Dolby 7:1 Surround a o zvukovou mixáž šitou na míru velkému plátnu se postarali sami členové Chemical Brothers.

 

V Česku a na Slovensku budou film promítat některá kina od 1. března do 30. dubna 2012.

 

A to například: 

2. 3. 2012 Praha, Bio Oko
8. 3. 2012 Martin (SK), kino Moskva
31. 3. 2012 Písek, kino Potyč
28. 4. 2012 Třinec, kino Kosmos
28. 4. 2012 Chotěboř, kino Družba


Další kina jsou zatím v jednání, jejich seznam najdete na www.aerofilms.cz.

 

Labuť, Hanna a Dorritka

 

Anglická skupina Chemical Brothers vznikla v roce 1992 a tvoří ji Tom Rowlands a Ed Simons. Vydala sedm studiových desek a několikrát získali ocenění Grammy a Brit Awards. Track Don’t Think doprovází oscarový film Černá labuť. Nedávno také složili hudbu k filmu Joe Wrighta Hanna.

 

Režisér Adam Smith s Chemical Brothers spolupracuje už 18 let. Kromě toho natočil i dobový seriál Malá Dorritka, první epizody seriálu Dr. Who a první sérii seriálu Skins.

 

Máte rádi taneční hudbu? Jaká muzika vás baví?

 

Napište nám to do diskuse :)

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama