Co vyvedou Bohové tentokrát?

Právnička z New Yorku udělala chybu. Nasedla do letadla zoologa a skončila někde uprostřed pouště Kalahari. Je bez vody, ušpinila si lodičky a neustále se jí posmívá hyena nebo se ji snaží udupat nosorožec.
N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
N!xau ve filmu Bohové musejí být šílení
africlectic.com

Sledujte Bohové musí být šílení II v neděli 29. 9. v 11.05 na Prima COOL!

V pokračování úspěšné komedie se opět objeví křovák Xi, pátrající po svých ztracených dětech. Ty se mezitím snaží uniknout z dodávky pašeráků, kteří se v poušti ztratili.

V druhé linii příběhu se snaží právnička Ann dostat do civilizace a střetává se tak s nejlepšími herci celého filmu – hyenou, pštrosem, nosorožcem, opicemi, slony či  medojedem, odmítajícím pustit botu zoologa. Krátkou roli si střihne i štír.

Třetí příběh sleduje kubánského komunistu přinášejícího osvobozenecký boj za práva černého lidu. Namibijského vojáka to příliš nepotěší, a tak musí přijít Ann s kameny v kabelce, aby je zkrotila.

Druhý díl režiséra Jamie Uys opět vzdává hold jihoafrické přírodě a jejím zvířecím obyvatelům, oproti prvnímu dílu ubylo trochu humoru, ale stále se jedná o jeden z nejlepších snímků z afrického kontinentu.

Bohové musí být šílení II - trailer

Ve filmu je opět cítit velká satira, neboť být civilizovaný znamená být velmi šílený pro někoho, kdo podle našich měřítek není.

Dívejte se na ráj na zemi, kde se pohybují nejkomičtější figurky filmového plátna, v neděli 29. 9. v 11.05 na Prima COOL!

Verča Loudová

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama