COOL narozeninové filmy na víkend!

1. dubna slavíme čtvrté narozeniny a budeme slavit celý velikonoční víkend! Čekají vás slavné filmy Quentina Tarantina včetně megapremiéry Hanebných panchartů, pár bastardích příběhů i slavný Star Trek. Podívejte se na exkluzivní narozeninový sestřih se 4 zásadními seriály!

Až se proberete po páteční náloži Pulp Fiction: Historky z podsvětí, nastoupíte v sobotu 30. 3. ve 20.00 do Taxi 4 a prosvištíte neuvěřitelnými situacemi, v nichž se budou vtípky hlavních hrdinů mísit s akčními honičkami. Od 22.05 ale roztažené koutky do stran strnou. Obrazovku zaplní Bastradi 2 – pokračování kontroverzní sondy do podivných vztahů v jedné české škole a okolí.

Nedělní večer (31. 3.) zavelí Koule ven! I když bude v této sportovní komedii od 20.00 testosteronu víc než dost, půjde hlavně o tenis (ano, T je na začátku :)), jednoho bláznivého týpka a partu středoškoláků. Antuka se pak od 22.05 opět promění v prašné české maloměsto a zatuchlé chodby školy, a dokonce i ve vězení. V televizní premiéře se představí Bastardi 3. Příběh učitele Majera, nevychovaných syčáků i zkorumpovaného prostředí dospělých odhalí šokující pohled na tvrdou realitu dnešní doby.

COOLozeninový flashback:
Jak jsme přišli na Teorii velkého třesku
Pět důvodů, proč Simpsonovi změnili komedii
Temné začátky dojemně děsivého Dextera
Jak Star Trek změnil svět
Narozeninové slavení vyvrcholí na apríla. Od 1. 4. se každý všední den od 17.35 můžou všichni fanoušci sci-fi žánru a kultovních seriálů proletět nestárnoucí vesmírnou lodí Voyager. Nastoupit do ní a proletět se vesmírem budete moct v seriálu Star Trek: Vesmírná loď Voyager.

Hlavní dárek na vás ale čeká v pondělí večer ve 21.50. V české televizní premiéře totiž odvysíláme kultovní film Quentina Tarantina Hanebný pancharti!

Brad Pitt s pečlivě zastřiženým knírkem v něm povede americké komando na pološílenou misi za nepřátelské německé linie. Plán je zasadit nepříteli tvrdou ránu, zvrátit průběh druhé světové války a možná ji celou převrátit na hlavu.

COOL - narozeninové filmy

Před tím, než se režisér Quentin Tarantino pustil do příprav Nespoutaného Djanga, natočil dlouho slibovaný dobrodružný popkulturní klenot. Kdyby vznikli v 90. letech, mohli být Hanebný pancharti plní akčních legend od Schwarzeneggera po Stallona. Takřka k nepoznání proměněný Brad Pitt s těžkým jižanským přízvukem je ale něco mnohem lepšího.

„Tarantinových Tucet špinavců“ funguje také jako typická, zábavně ukecaná komedie. Hlavní atrakcí ovšem zůstává spojení válečného filmu s westernovou stylizací. Roli jednoho z panchartů si očividně užívá hororový režisér Eli Roth (Hostel), jako britský důstojník na sebe poprvé výrazně upozorňuje skvělý Michael Fassbender a Christoph Waltz dostal za roli nacistického lovce židů Oscara. Hanebný pancharti jsou stoprocentní Tarantino.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama