COOL Vánoce naruby

Po televizní destrukci světa na vás čekají Vánoce naruby. I letos vám Prima COOL nabídne o svátcích ALTERNATIVU k tradičním televizním Vánocům.
Santa je úchyl

I o svátcích necháváme svou programovou nabídku pořadů beze změny a pro ty, kteří se budou chtít odreagovat od klasické vánoční nálady, má připraveno hned několik nesvátečních filmů.

Už v sobotu 22. 12. se na COOLu projedou Šílenci na prknech (20.00) a v neděli 23. 12. zaplní obrazovku temné přízraky z prastarých legend v koprodukční komedii Kletba bratří Grimmů, která se natáčela i u nás.

 

Po přečtení spalte!

 

Vánoce 24. 12. připomene po rozdání dárků a štědrovečerním stolování bláznivá komedie Santa je úchyl (23.25 hod.).
První svátek vánoční okoření snímek My dva a křen (22.55 hod.) a na Štěpána si o pozornost bude koledovat Válka policajtů (22.55 hod.).

Po Vánocích se ve čtvrtek 28. 12. rozdovádí parta mladých lidí v Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (22.15 hod.).
V sobotu 29. 12. budeme Hledat Ydol ve stejnojmenné komedii (20.00 hod.) a hned po talentových hrátkách se představí herecké hvězdy v pro ně velmi netradičních rolích ve snímku Po přečtení spalte (22.00).

 

Na Silvestra Vojta Kotek

 

Den před silvestrem rozdivočí obrazovku akční komedie Akce nemluvně (20.00) a svou pouť na Prima COOL začne nový krimi seriál Lovci lebek (neděle 22.00 hod.).

Na silvestra se se starým rokem rozloučíme komediemi. Nejdříve Vojta Kotek zažije svou první kuchařskou směnu ve filmu Country Club: První směna (22.50) a před půlnocí nachytáme Toma Hankse, jak si užívá v Pánské jízdě (23.25 hod.).

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama