Cordelie z Buffy napíše Knihu křtěnou krví

Představitelka vaší oblíbené sexy namyšlené Cordelie z Buffy a Angela, se představí ve snímku, při kterém běhá mráz po zádech.
Charisma Carpenter ve filmu Kniha křtěná krví
Charisma Carpenter ve filmu Kniha křtěná krví
archiv Prima COOL

Nenechte si ujít Charismu Carpenter v roli slavné spisovatelky, která si pro dokončení své nejnovější knihy vybrala ne zrovna nejvhodnější místo, v pondělí ve 22.50 na Prima COOL.

Susan je slavná spisovatelka, která hledá klid a odpočinek potřebný k dopsání své další knihy. Po zdlouhavém hledání, se spolu se svým manželem Davidem dostane až do starého britského domu, který se na první pohled zdá ideálním místem.

Jak už to tak ale v mysteriózních thrillerech bývá, není všechno takové, jak se na první pohled zdá.

Postupem času se totiž ukáže, že vysněný dům má svoji minulost. A tak se z počátku klidné a příjemné sídlo postupně promění v místo plné nevítaných návštěvníků, pohyblivých dveří a neposlušného světla.

Co může být horší, než bydlet v takovém domě? Snad už jedině manžel, který tam bydlí s vámi, ale ničemu z toho, co řeknete, samozřejmě nevěří.

Jak si s touhle prekérní situací poradí okouzlující Charisma Carpenter? To se dozvíte ve snímku Kniha křtěná krví, v pondělí, ve 22.50 na Prima COOL.
Tenhle film vás rozhodně nenechá chladnými. A pokud ano, tak alespoň zaručeně vykouzlí příjemnou atmosféru plnou pochmurného, chladného počasí, starého velkého domu s temnou minulostí a pořádnou porcí možná trochu předvídatelného, ale pořád ještě funkčního napětí.

Pár důvodů, proč si tenhle snímek pustit:

  • Charisma Carpenter v hlavní roli
  • pochmurná atmosféra jako dělaná na pondělní podzimní večer
  • ne úplně jasný příběh

Klára Růžičková

Ostriv doktora Moureaua

Ostrov doktora Moreaua a další kultovní horory. Proč je milovat?

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama