Drsný a krvavý Spartakus od pondělka na Prima COOL

Od 6. února každé pondělí ve 22:15 sledujte výpravný seriál Spartakus: Krev a písek z prostředí starověkého Říma. Čeká vás drsná podívaná, v níž jsou záběry soubojů dovedeny do krajnosti, a svou realističností téměř vystupuje z obrazovky!
Spartakus: krev a písek

Uvidíte nejen zákulisí příprav otroků na smrtelný souboj v aréně, ale také spletité a zrádné vztahy mezi římskými občany. To vše okořeněno odvážnými erotickými scénami.

Klasický příběh jednoho z nejslavnějších rebelů se vrací v novém a velmi odvážném podání. Seriál americké kabelové televize Starz se inspiroval osudy thráckého gladiátora Spartaka, který vedl v letech 73 až 71 před naším letopočtem velké povstání otroků proti Římu.

 

Producenti Steven D. DeKnight a Robert Tapert se zaměřili na Spartakovo mládí a období, které předcházelo historickým událostem. Kvůli naturalistickému zobrazení násilí, sexuálních scén a drsnému jazyku není dílo určeno divákům mladším osmnácti let.

 

Podrobnější informace o seriálu najdete ZDE.

 

Seriál je inspirovaný stylem filmů 300: Bitva u Thermopyl a Gladiátor. Hodně se natáčí na zeleném pozadí a souboje jsou brutální – zpomalené záběry, useknuté končetiny, digitální krev…

Nebojí se ukazovat nahotu a sexuální scény. Dokonce zahlédneme i nahé muže zabírané zepředu.

Spartakus se natáčí v Aucklandu na Novém Zélandu.

Hudbu složil Joseph LoDuca, který má na kontě seriály Dokonalý podraz, Herkules, Xena a Legend of the Seeker. Jeho skladby zní také ve filmech Lesní duch, Smrtelné zlo 2, Armáda temnot a Bratrstvo vlka. Získal 11 nominací na cenu Emmy a dvakrát ji získal.

 

Máte rádi historické filmy a seriály? Který nejvíc?

 

Napište nám to do diskuse :)

Anketa

Těšíte se na seriál Spartakus: Krev a písek?

hlasovat
hlasovat

Anketa

Těšíte se na seriál Spartakus: Krev a písek?

hlasovat
hlasovat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama